Jdi na obsah Jdi na menu
 


HERMÍNKA

 

Umístěna 25. 7. 2010

DOPIS ČTVRTÝ 31. 12. 2010

Vážená paní Babková, přejeme Vám třikrát za sebou všechno nej nej nej do Nového roku (měli jsme delší dobu rozbitý počítač, proto se ozýváme až teď).
Hermínka Vás pozdravuje, je z ní krásná kočičí slečna. Na první fotce (pozorování sýkorek z okna) je Hermínka druhá zprava.

Na druhé fotce se strejdou Rupertem.

Na dalších už pozuje jako opravdová modelka. Je šampionka v aportování a na vánočních stromečku byla u špičky jako první.

S pozdravem Švihlovi a Hermínka

 

DOPIS TŘETÍ 25. 8. 2010

Dobrý den, Hermínka už nám začala jíst a chodí na zachůdek provádět "výstavní stoličku" :), kterou vždy hlasitě ohlašuje, protože si zvykla, že ji chodíme kontrolovat.

Myslíme si, že chuť k jídlu i ní vyvolaly kapičky od Energy-Regavit. Nakonec to všechno byl asi přecitlivělý trávící trakt po antibiotikách a po dávání diety i/d od Hill's, která Hermínce díky Bohu chutná, hlenovitý průjem postupně vymizel.

Dosud čekáme jestě na výsledky testu na giardie. Teď už skotačí na zahradě, leze na opěry stromů a neví jakou novou lupárnu by zase udělala :).

 

Posíláme ještě fotky Hermínky jak nás statečně okusuje( jde opravdu o hluboké kousance - takže už má pořádnou sílu) a ukazuje své bebí po odběru krve a kapačkách. Zase se brzy ozveme.
Zdraví Hermínka a Švihlovi

 

 

DOPIS DRUHÝ 7. 8. 2010

Dobrý den, tak posíláme druhou zprávu od Hermínky :). Hermínka už se nám po týdnu díky antibiotikům a očním kapkám uzdravila a má se opravdu čile k světu.

Budí nás už v půl páté ráno a vyžaduje si svoji ranní dávku mléka. Začala nám moc hezky jíst a přibrala i nějaké to deko.  

 

S ostatními kočkami si padla do noty a nedá jim chvilku odpočinku. Co chvilku některou z nich prohání, až jsou celé uřícené, ale ona jim lenochům trocha pohybu neuškodí :). Na zahradě skotačí celé odpoledne a je výborný lezec, protože nám dokonce vylezla i na nízkou břízku. Je to taková naše malá divoška.

 

 

Ráda běhá na krátké tratě, ale takovou rychlostí až nám trne, aby si něco neudělala. Dost často právě zastavuje drcnutím hlavou o nábytek, ale vždycky jen zavrtí hlavičkou a běží dál. Každý den se nemohu jinak než divit, jak nám Hermínka roste do krásy. Má nádherná mandlová očka a krásný čumáček, je to holt naše kočičí modelka. Brzy zas podáme novou zprávu.

 

Nashledanou Švihlovi a Hermínka

 
 
 

 

DOPIS PRVNÍ 27. 7. 2010

Hermínka se má dobře, jen se trochu zhoršila rýma, a proto jsme dostali na veterinární klinice dvě injekce, s sebou antibiotika a mastičku do očiček. 

Protože ucpaný nosík bránil v dýchání a bral Hermínce chuť k jídlu. Dneska byla prvně chvilku na sluníčku a proháněla vylekané kočíčí kamarády.

S chutí zbaštila dušené kuře i kotěcí granulky. Až na protivné kýchání se jí už daří mnohem lépe. Nejraději spí v posteli a hraje fotbal s míčkem :). Za pár dní se znovu ozveme.

 
S pozdravem Hermínka a Švihlovi.