Jdi na obsah Jdi na menu
 


JERRY

(u nás Michelle)

 

Umístěna 17. 10. 2010

DOPIS PÁTÝ 11. 5. 2012

Dobrý den,

dneska nemám příliš pozitivní zprávy, minulý týden se nám v pátek ztratil náš Jerrynek:-/. On se celkem bál chodit ven, vždy s námi byl jen maximálně na zahradě a tu máme rozdělenou plůtkem a Jerry za tento plůtek ani nechodil, protože se bál, ale kam se vydal dál to bohužel nevíme:-/.
Zprávy o tom, že by se mu něco stalo nemáme. Obešli jsem sousedy v ulici, volali jsem na veterinu a do hradeckého útulku, vyvěsili informační letáky o ztracení, ale bohužel bez úspěšně, ještě během několika dnů bude na stránkách hradeckého kočičího depozita (Kočičí naděje) vyvěšen informační leták a budeme doufat, že se třeba Jerrýnek ještě najde!! Nebo popřípadě že Jerry je alespoň někde, kde se mu daří dobře!
Moc nás mrzí, že Jerry u nás byl pouze relativně krátkou dobu, ale pořád doufáme, že se najde!

S pozdravem,
Petra Vlčková

DOPIS ČTVRTÝ 8. 2. 2012

Dobrý den,

v příloze Vám zasílám dvě fotky, na kterých je kocour a naši psi, jen Jerrynek není skoro vidět, asi ho budu muset přebarvit, aby byl na fotkách vidět.

S pozdravem,
Petra a Jerry, Molinka a Anduška


DOPIS TŘETÍ 22. 2. 2011

Dobrý den,

v příloze Vám zasílám fotky našeho Jerryho alá Michelky, už u nás trávil druhé vánoce a i on dostal něco dobrého.

Přeji Vám i Vašim zvířátkům všechno nejlepší v novém roce!

S pozdravem,
    Petra Vlčková

DOPIS DRUHÝ 22. 2. 2011

Dobrý den,
tak se zase po nějaké době ozývám :-), pro dnešek jsem našeho Jerrynka oblékla opět trochu do holčičkovského, abych z něho udělala opět trochu kočiku, celkem ani moc neprotestoval a jsem hrozně ráda, že už ani na psy nereaguje negativně, dokonce bych řekla, že pískomil v kleci ho provokuje víc než kocour jeho:-).

Jinak se má čile k světu a všude leze, i tam kde nemá.
Tak pro pobavení posílám opět nějaké fotky.
Mějte se krásně a pozdravujte Váš zvěřinec:-)!
S pozdravem, Petra a Jerry (Michelka), Andy, Moli a Lery

 

DOPIS PRVNÍ 9. 11. 2010

Dobrý den,
tak už mám kočičku skoro měsíc a myslím, že se jí u nás daří dobře a líbí se jí tu. Už i na psy si zvykla nebo spíše oni na ní, jelikož se chová jak kdyby tu byla odjakživa a že oni jí otravovat nebudou. Je pravda, že asi dvakrát dostala Molinka (pejsek na fotce) drápkem, protože moc otravovala, ale musí se uznat, že už jí téměř neotravuje.

Jinak při cestě domů z výstaviště jsem já vystupovala v Praze. Až do Prahy jsem měla kočičku na klíně a byla hrozně hodná a pak jsem jí dala do boxu a ještě jsem zkontrolovala, že to je zavřené. Než dojela mamka do HK tak si to kočička nějak otevřela a vylezla si na sedačku a jela do HK na sedačce, společně s našima dvěma pejskama a ani jednomu z nich to nevadilo.

Jinak Michelle je vlastně Jerry :-), asi se na to nenaučí slyšet, ale na "na" a "pojď" teda slyší, ale už jsme na Jerryho byli tak všichni zvyklí, že je to prostě zase Jerry:-).

S pozdravem,
Petra Vlčková,
Hradec Králové

 

DOPIS DRUHÝ 2. 1. 2011

Dobrý den,
chtěla jsem napsat dříve, ale nějak mě trápil zub moudrosti a neměla jsem na nic náladu.
Ale jinak myslím, že Michellka alá Jerrynek se má moc dobře a dokonce je občas pěkně drzý!


I s pejskama se snáší v pohodě, ale na štedrý den jsme si mysleli, že nám někam utekl, protože jsme ho nemohli hrozně dlouho najít a on si zatím ležel u mě v pokoji na židli a spokojeně spal. Na vánoce dostal taky dářečky a myslím, že mu budou moc chutnat:-).

V přílože Vám posílám nějaké fotky a na jedné fotce jsem z kocoura udělala zase na chvíli kočičku:-).

Tak přeji Vám i pejskům a kočičkám jen to nejlepší v Novém roce!
Mějte se hezky.

S pozdravem,
Petra Vlčková