Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Barbucha

BARBUCHA

Umístěna 10. 2. 2014

DOPIS DRUHÝ 2. 3. 2014

Dobrý den,

tak už máme pejska. Barbuška nám teda dala dost najevo, že se jí to vůbec nelíbí  - "proč si pořizujete tohle, když už tu bydlím JÁ !?!?

Dva dny jí trvalo, než mi zase začala vrnět na rameni. Teď probíhá fáze sbližování, Vendelín je malý, hloupý a divoký, pokaždé chce Barbušku ulovit, ta před ním vyskočí nahoru a pozoruje. Už chodí i na zahradu, nejraději si brousí drápky na stromech. Nezůstává tam dlouho, bezpečněji se cíti v bytě.

Posílám foto s naší dekorační kočkou a pozdravujem Vás a všechna zvířátka. M.P.

DOPIS PRVNÍ 16. 2. 2014

Dobrý den,
zdravíme ze Sezimova Ústí. Barbuška si prošla zkouškou ohněm, jelikož slavím ten svátek, tak přijela rodina - dcera s přítelem a mopsem, syn s přítelkyní a brácha s manželkou a jejich dcera s dvěma prcky. S tou jsem vážně nepočítala a měla jsem strach, jak to čička zvládne. Ale děcka jsou zvyklá, sami mají doma dvě kočky, tak to bylo v pohodě. Dokonce jí přivezli dárek - plyšové myšičky, ale zatím si nehraje. Granulky papá, ale říkám, že je to modelka, nikdy se nenadlábne moc. Když měla pocit, že je toho vzrůša příliš, tak si zalezla do skrýše za topením, ale když jí zavolám, tak vyleze. Mops není na kočky zvyklý, tak tu trochu vyšiloval, ale bylo zábavné, jak Barbuška zjistila, že je neškodný.
Vždycky si vyskočila někam nahoru a pes zatím lítal kolem dokola a štěkal a ona ho s klidem Angličana pozorovala. Ven jsme zatím nevyrazili, počkáme ještě pár dní, až tu bude klid.
Ještě mám další zprávu, našli jsme na netu inzerát na mopsíka, tak si pro něj koncem února pojedem, tak bude mít parťáka a vychová si ho podle svého. Jinak už se seznámila s celým bytem, nejraději vysedává na parapetu a kouká do zahrady. Spí dole v sušárně ve starém křesle, tam má i záchod, který vážně vzorně používá. Takže myslím, že je s námi spokojená a my s ní samozřejmě také.

Pozdrav pro Vás a všechna zvířátka.