Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Flek a Vera

FLEK A VERA

 

Umístěni 2. 9. 2012

DOPIS DRUHÝ 8. 11. 2012

Zdravíme podruhé ;-)
Sice jsem se dostala k napsání druhého dopisu až teď, ale dávali jsme o sobě i v mezidobí pravidelně vědět hojnou fotodokumentací na facebooku ;-)
Hlásíme, že se máme naprosto skvěle!! Verunka se umoudřila a nejspíš jí zabrala Uropet pasta (měla nakonec nález v moči typický pro močový písek - příliš zásadité pH a krev v moči, to jí mohlo pěkně trápit) a už si ani nepamatuji, kdy jsme měli loužičku mimo WC naposledy!! Jsem naprosto nadšená a kdykoliv Verunka vběhne na záchodek a vyčurá se tam, jsem nejšťastnější na světě.
Oba dva jsou strašně šikovný, slyší své jméno a ihned přiběhnou (a to nemusí jít o jídlo!) a jsou to i čím dál tím víc větší mazlíci, jakmile se vyřádí, přiběhnou vždycky ke mně a usnou u mě na sedačce, někdy zamotaný oba do sebe, viz foto ;-) A strašně hlasitě u toho vrní!! Flek každých pár minut mění polohu a vždycky mi nejdřív vyleze na hrudník a žďuchne čumáčkem do obličeje, to mám nejradši! No jsou zkrátka senzační, byt už taky nedevastují (omítka hold občas odpadne, ale to nevadí ;)) a žaluzie už taky nechali být, díky Bohu.
Jsou naprosto fantastický a jsem za ně moc vděčná, je to to nejlepší zpříjemnění každého dne, jaké jsem si mohla přát! ;-)
Zdravíme a zase napíšeme!

DOPIS PRVNÍ 10. 9. 2012

Zdraví vás Vera a Flek z nového domova v Písku.
Bude tomu už měsíc, co se u mě Vera a Flek zabydleli po přestěhování od původní dočasné paničky. S prvním dopisem jsem si tedy dala trochu na čas, ale má to své opodstatnění ;-) Zatím totiž trochu bojujeme a já pořád doufala, že se problém vyřeší a já budu moct moje koťata pak do dopisu už jen vychválit. Pravda je ta, že jsou oba úžasní, miloučcí, mazliví a samozřejmě zlobiví až lehce destruktivní (kabely, záclony, řetízky od žaluzií atd, prostě klasika :) jako všechna správná koťata. Flek roste jako z vody, bude z něj určitě brzo pořádnej kocouří chlapák ;-) Verunka baští sice taky s obrovskou chutí, ale je zatím ještě pořád drobounká. Co se jídla týče mám pocit, že by snad snědli kilo masa denně, kdybych jim to naservírovala :-D. Ikdyž maj trvale k dispozici granulky, když se jim chystám dát kapsičku, je to neuvěřitelná podívaná. Hltaj jak kdyby týden nejedli, Flek u toho vydává strašně srandovní zvuky a vůbec je to legrace, je to jak krmení hladových tygrů :-D Když se nadlábnou, pak si hrajeme ostošest, máme všechny možné vábničky s peříčkama, kuličky z alobalu, spousty myšek atd., to úplně milujou, uměj neskutečně vysoko vyskočit a ve vzduchu do toho ještě střihnou i nějaké ty otočky :-D Mazlíci jsou oba taky, ale zatím preferují řádění a průzkumy. No a teď k tomu problému – Verunka je trdlo a z nějakého důvodu se jí nechce čůrat na záchůdku. Vyzkoušeli jsme už všechno možné, máme už celkem tři záchody, v každém jiné stelivo, ale efekt zatím bohužel žádný. Stále peru deky, drbu sedačku, matrace atd…. Něco se jí u mě asi nezdá a já nějak nemůžu přijít na to, co to je. Přitom na velkou chodí naprosto vzorně…. Zatím se ale nevzdávám, ikdyž přiznávám, že je to někdy psychicky náročné. Neskutečně mi ale přirostli k srdci, jsou to mí miláčci a vynahraděj mi to vždycky tím, jak mi vrní do ucha a mazlí se….
Tak nám držte palce, ať už tomu konečně přijdu na kloub a Verunka se umoudří ;-)
Moc zdravíme! V + F + panička