Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Jimmy

JIMMY

Umístěn 24. 11. 2013

DOPIS DEVÁTÝ 30. 11. 2013

Zdravím,
je to 13 měsíců, co jsme si dovezli od Vás našeho miláčka ;) Bylo by to na moc dlouhé psaní, co všechno bych napísala... jsme za Jimma rádi, s naším novým pejskem neskuteční kamarádi, to byste museli vidět, jak si neuvěřitelně hrají, bojují, hajají a papají ;)
Moc děkujeme! A přejeme kočičákům a pejskům, ať najdou ten vysněný domov a lásku, tato zviřata jsou neskutečně vděčná, diky!
Vám Romano ať se daři, držte se a vím, že to je a někdy musí to být těžké, ale potřebují Vás. Díky.

Lenka a spol.

DOPIS OSMÝ 3. 2. 2013

Zdravíme s Jimmýkem a posíláme pár foto jak rosteme...
Jsme smutní, před 14 dny nám odešel navždy náš kamarád a můj přítel Perdík... Já to ani nerozebírám, plakala bych... Jimmýk i za těch 5 měsíců si na něj zvykl a moc mu chybí. Byl, je a bude v našich srdíčkách. Měl 14 a 3/4 roku... ledvinky.
Doufám, že vy jste v pořádku a Vaši kočičáci též.
Pozdravujte.
Lenka a Jimmy

DOPIS SEDMÝ 3. 2. 2013

Zdravíme Vás s Jimmym a posíláme pár fotek, jak rosteme :)
Jimmy je uličník, už leze a vyleze všude a chudinky kytky. Je ale zdravý, to jsme rádi. Jinak už mu ukazujeme, co může a co. Zatím zbytečně, alespoň dle kytek ;) Jinak se vytáh, tak už není kulička s velkou hlavou a očkama, ale teď má malou hlavu s očky a velké tělo.
Tak se opatrujte, papa

DOPIS ŠESTÝ 25. 1. 2013

Zdravíme s Jimmym z ČB a zasíláme fotky. Jimmýk roste, je z něj uličník a vymýšlí samé lumpárny, ale jinak je to úžasný mazlík.
Ve středu jdeme na 2. Očkování. Dáme čip a zaregistrujeme. Už máme kšírky a z jara půjdeme ven, zatím jenom z okýnka.
Doufám, že se daří a je vše v relativně pořádku a kočičky nepřibývají, ba naopak, mají nové domovy. To jim přejeme.
Zatím a opatrujte se, papa Lenka a Jimmy

DOPIS PÁTÝ 2. 1. 2013
Tak Vás s Jimmym zdravíme a zasíláme pár fotek. Bohužel ještě z mobilu, ale už brzy bude notebook opraven. Doufám, že jste prožili začátek roku v pořádku, žádné útěky kvůli petardám apod. Já bývám vždy doma už kvůli Peťovi a našemu Perdíkovi a teď už i s Jimmákem:)
Koukali jsme z okna a byla fajn. Hlavně pohromadě a zdraví! Což doufám, je za námi. Jimmy je bojovník, náš miláček a lumpík, který pořád kuje, co by… Je krásné ho pozorovat při jeho lumpačení. Je toho moc a s Perdíkem se respektují, což je důležité, poněvadž Perda není žádný mladík, ale věřím, že když už jsem v práci, tak tam není až tak sám :)
Za chvíli nás čeká 1. Očkování, tak snad bude v pořádku. Pak 2. A následně kastrace, ale to už bude Jimmy chlapák:)
Jsme vděční, že ho máme a tetě Romče z depozita děkujeme za její pomoc, že jsem ho vůbec nalezli na stránkách. Člověk pak přemýšlí, kolika kočičkám by rád pomohl, ale ještě že je pár takových lidiček, jako Vy a jiní stejní lidé, kteří i přes to, že má kočička špatný start do života a jiné neduhy, tak i přes to jim rádi pomohou nebo si je vezmou a berou je, jako člena rodiny. A vím, o čem mluvím. Jimmy je tak vděčný kocourek, mazli se, pusinkuje, přijde na přivolání, je hravý, krásný a lumpačivý. A právě proto je to krásné. Díky za to, že ho máme :)
Zatím a jinak vážíme 1340 g. Prostě je to naše krásné vrnidlo, akorát píši a leží mi na prsou, vrní, zavřená očka… prostě krásný pocit.
Tak se zatím loucíme, pa, Lenka, Jimmy a spol.

DOPIS ČTVRTÝ 24. 12. 2012
Děkujeme za krásné přání a ještě jednou Vám též krásné Vánoce a v Novém roce méně kočičích nalezenců nebo naopak. Spíše ať se nadjou, než když někde strádají, jsou sami a smutní, poněvadž díky Vám a takovým lidem jsme našli toho našeho Jimmyho a jiní lidé taktéž. Doufám, že tak to bude i nadále, i když to musí být někdy těžké jak fyzicky, tak i finančně. Vždy Vám tu lásku vráti. Vím to.
Opatrujte se, Lenka a spol.

DOPIS TŘETÍ 20. 12. 2012
Zdravíme,
Včera jsme byli u Kačky jenom se ukázat, jaký je rošťák. Sice dnes polehává, snad to nic neznačí. Jinak mu stále mažu očíčko, dávám tabletku a Probican pastu. Oba dostali předčasného Ježíška, pelíšky.
Pošlu Vám foto.
Jinak Vám moc přejeme šťastné, krásné Vánoce a v Novém roce hlavně zdraví Vaší rodině a čtyřnohým kamarádům.
Lenka a spol:)

DOPIS DRUHÝ 15. 12. 2012
Zdravíme Vás s Jimmym.
Teď odpočívá po obídku. To aby mohl v noci lumpačit :-) V úterý jsem šli za Katkou K., trápilo nás očíčko, nereagovaly mastičky, tak nám dala jinou Gentamicin, následně tabletky a Probicanpastu. Vypadá lépe a váží 925g.
Je šikula, velký mazlík a doufáme, že se to nebude vracet. Nezaslouží si to. Jinak čekáme na pelíšek závěsný na topení a nějakou tu koulodráhu. O Pedra bude mít, ať nežárlí :-)
Jinak je vše OK. Myslím, že je veselý, ale samozřejmě díky Vám.
Moc se opatrujte i zvířátka. Posíláme fotky.
Pa Lenka a Jimmy

DOPIS PRVNÍ 25. 11. 2012
Zdravíme,
tak jsme dojeli v pořádku. Jimmy se seznámil s novým bydlením i s novým kamarádem Perdou, což ten musel taky. Dočistili jsem mu ouška, očičko mažeme, takže už je lepší a i nosík má suchý. Zadeček jsem omyli, pije, papal a teď mu koupíme kuřecí a tatru. Jinak je mu lépe. Celou noc vrněl, nehajal… teď usnul a je u pelechi s Perdou.
Zase napíšeme, moc se opatrujte, pozdravujeme i s Jimmym.
Pa Lenka