Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Karolínka a Páša

KAROLÍNKA A PÁŠA

Umístěni 12. 4. 2013 a 18. 4. 2013

DOPIS PÁTÝ 14. 6. 2014

Dobrý den Heleno,
posílám aktuální foto Karolínky... takhle to u nás vypadá o víkendech ráno, když není stres :) Kája
se má skvěle, momentálně je největší zábava honit večer můry po obýváku a shodit přitom, co se dá. Když je hezky, tráví celé dny venku, už se i skamarádila s venkovními kočkami a blbnou spolu na zahradě. S Pášou jsou bláznivá dvojka.
Mějte se moc hezky
    Ivana

DOPIS ČTVRTÝ 20. 11. 2013

Dobrý večer,
po delší době opět hlásíme, jak se daří Pášovi a Karolínce.
Páša je mazlík, který má neustále chuť na něco dobrého. V kuchyni z linky musíme schovávat úplně všechno včetně buchet. S Kájou se chvilku milují a chvilkama létají chlupy... jsou jako sourozenci. Když má dost hraní jde odpočívat, nejraději do našeho odloženého oblečení nebo rovnou do skříně.
Karolínka je zlatíčko. Většinou je to ona, kdo provokuje Pášu ke hře. V létě se naučila chodit oknem v koupelně ven, leží pod keřem a z bezpečné vzdálenosti pozoruje venkovní kočky. Nejraději přes den spí v postýlce s panenkami a večer se uvelebí někomu z nás na klíně
Zdravíme depozitní tety a zase se ozveme.
Ivana a Karolínka + lumpíci Páša a Kája

DOPIS TŘETÍ 8. 6. 2013

Dobrý den,
posílám nové fotky Karolínky a Páši. Karolínka je mazlivé zlatíčko a nejraději nás má všechny po hromadě. Její největší zábavou je večer lovit můry a když jí chytne, přijde se hrdě pochlubit :-) S Pášou jsou pro každou lumpárnu a naše malá jim v tom zdatně vypomáhá.
Páša je mlsoun a jakmile slyší v kuchyni pohyb, už stojí u linky. Poslední dobou tráví hodně času koukáním z okna, tak se ho chystáme zkusit vzít ven na zahradu.
Mějte se krásně
Ivana

DOPIS DRUHÝ 22. 4. 2013

Dobrý podvečer,
Karolínka už hezky jí a je neskutečný mazel. Chodí za námi jako pejsek a večer jí hned má někdo z nás na klíně. Po příjezdu Páši dva dny syčela, což Páša řešil tak, že byl neviditelný, ale od víkendu už jsou kamarádi :-) Když si spolu hrají nebo honí míčky musíme se uklidit... jsou to neřízené střely. Páša je maximálně pohodový kocourek. Nejraději jí a odpočívá. Jen jsem jim zakázala ložnici, už bychom se tam všichni nevyspali,ale mají pro sebe velkou postel v dětském pokoji :-)
Ivana

DOPIS PRVNÍ 13. 4. 2013

Dobrý den,
posílám první fotky Karolínky v novém domově. Zatím vše probíhá v pohodě, jen málo jí. Nevím, na jakou značku byla zvyklá nebo jestli je to stěhováním... snad se to zlepší. Je to mazlík, jen si sednu, už jí mám na klíně :) A místo na gauči už je také její :)
Ivana