Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Koulík

EDA

(u nás Koulík)

Umístěn 20. 11. 2012

DOPIS PÁTÝ 25. 3. 2014

Ahoj... Tak Vám zase po dlouhé době napíšu o tom, jak se mám :)
Stal se ze mě pořádný kus kocoura :) Doma pravidelně papám a když jdu na čerstvý vzduch, tak si tam i něco chytnu. Někdy se s tím přijdu pochlubit i domů, aby všichni viděli, jak jsem šikovný. Než napadl sníh, tak jsem nosil žížaly, ale teď, jak bylo hezky, tak jsem domů přinesl strašně velkou žížalu, která na mě vyplazovala i jazyk. Položil jsem ji doma před dveře, posadil se v kuchyni a čekal jsem, co se bude dít. Když tu žížalu Lenka uviděla, tak vypískla a sdělila mi, že to je slepýš a odnesla mi ho zpátky na zahradu..
Před pár dny jsem přišel domů celý špinavý a holky se mě snažily umýt. Noo... moc se jim to nepovedlo. Jednu jsem škrábl do ruky, druhou vedle pusy a utekl jsem... Teď po ránu si lítám někde venku. Buď se celý den neukážu a přijdu až večer nebo během dopoledne přijdu, prospím celý den a k večeru jdu na obhlídku ven, jestli tam náhodou není něco nového. Ale večer pokaždé přijdu, zalehnu do některé z postýlek a spinkám. Posilám i pár fotek. Konečně jsem chvíli postál, aby si mě holky mohly vyblejsknout.,. :)
Tak zatím teda ahoj

DOPIS ČTVRTÝ 13. 6. 2013

Ahoj
Včera jsem si chytil myšku a přinesl jsem si ji domu, kde jsem si s ní pak hrál, tak Vám zasílám i foto :)
Eda

DOPIS TŘETÍ 3. 6. 2013

Ahoj..
Po delší době se Vám ozývám ze svého domova. Začátkem dubna jsem se svými holkami začal chodit ven a moc se mi to líbí. Proběhnu kolem psů a už peláším dozadu na zahradu. Rád lovím žížaly. Někdy se venku flákám i celý den, ale k večeru se vždy vrátím. Naplním si bříško a někam ulehnu. Rád spím na stole. Oni mě sice pořád sundavají dolů, ale já zase vyskočím nahoru. Ale taky se rád válím v posteli. Teď si tu polehávám na stole, ale už tu na mě divně koukají, tak se asi seberu a půjdu do postele.
Teď, když prší, tak nás moc ven nepouštějí. Tak přes den sedím za oknem a koukám se z okna. Nejradši koukám z koupelny. Je tam vana a tam se mi taky moc líbí. Ale jsem rád, že mi do ní nenapouští vodu. :)
Občas mi i trochu hrábne a tak lítám po celém baráku jako pošuk a mňoukám.

Teď už je ale pozdě a tak se pomalu seberu, odkráčím nahoru do postele a až se k ránu proberu, tak začnu zase řádit :)

Mějte se. Já se zase ozvu.

Eda

 

 

 

 

 

DOPIS DRUHÝ 12. 3. 2013

Edík nám poslal fotečky z nového domova :-)

DOPIS PRVNÍ 15. 2. 2013

Ahoj...
Jsem novou majitelkou Vašeho Koulíka, kterého jsme si s mamkou přejmenovaly na Edu.
Přivezly jsme si ho 20. listopadu a už cestou domů jsme si ho zamilovaly. Doma na něj čekali dva psi a kočka. Pár týdnů od kočičky dostával výprask, ale po čase si zvykli a stali se z nich kamarádi. O Vánocích k nim přibyla další kočička a ta zase dostávala výprask od Edouška.. :) Je to skvělá trojka. Když nelítají po baráku jak zběsílí, tak buď spí v posteli a nebo v košících.
Edoušek je zlatíčko. Je jak pejsek. Zavolá se na něj a on přiběhne. Dokonce si s námi i povídá. A když ho nikdo nehladí, tak si strašně stěžuje. Pak ho začneme hladit a on nás začne lízat. Dělá to ale jen nám holkám. Od chlapů se nechá akorát tak pohladit.
Přiložím vám ještě pár fotek a brzy se zase ozvu :)