Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Leila

LEILA

Umístěna 18. 1. 2014

DOPIS PRVNÍ 1. 4. 2014

Dobrý den,

V lednu jste byla tak hodná a dovezla mi k hotelu Diplomat černou kočičku, Princeznu Leilu. Posílám vám její fotku i s původním kocourkem, Panem Gingerem, který jí dělá společnost. Začátky byly docela dramatické, s kocourem na sebe šíleně syčeli a prskali a Leila asi 3 dny vůbec nevylezla zpod postele, kde si našla svoje bezpečné útočiště. Paradoxem je, že postupem času se role vyměnily a Leila začala postupně vládnout naší domácnosti svou černou packou ;)

Trvalo jí to pár týdnů, ale už se naprosto otrkala a zrzka, kocourka, který byl do doby jejího příchodu k nám domů svrchovaným pánem všehomíra, nenápadně sesadila z trůnu. Respektive si rozdělili šichty: zrzek vládne ve dne (to Leila většinou spí) a Leila začíná řádit s příchodem tmy. Zvykla si i na pravidelné cestování na chalupu, dává ale ostentativně najevo, že ona je kočka DOMÁCÍ a fuj příroda… Je krásná, celá se blýská a má krásně hustou srst, navzdory jarnímu línání je kouzelná. Je trochu poťouchlá a kocoura dost šikanuje, protože se na rozdíl od něj umí prát (jen tedy naoko, aby bylo jasno). Jsem za to ráda, protože kocour přestal být trdlo a okoukal od ní pár pěkných triků. Jediné, čím Leila trpí, je to, že Ginger se nerad mazlí a mucká a když se ho Leila snaží zahrnovat něhou, znechuceně odchází. Tak to zbývá na mně, to mazlení ;)

Chtěla jsem za ni ještě jednou moc a moc poděkovat, jsme s ní moc šťastní a strašně nás baví. I když asi budeme muset koupit větší postel – Leila se děsně roztahuje;)


S pozdravením,
Denisa Kollárová