Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Májinka

KESII

(u nás Májinka)

Umístěna 29. 3. 2013

DOPIS TŘETÍ 15. 2. 2014

Zdravíme všechny tety,
čas tak neuveřitelně letí, že je na čase dát vědet o Kesince. Je to moc hodná a mazlivá kočička, spolecně s naším Mikeškem už se tak skamarádili, že dokážou i společně spát vedle sebe. Z našá Kesi už je velká dáma. Miluje jakoukoli krabici a spáva s paničkou v posteli a spinká uz celou noc až do rána, kdy dostanou společně s Mikešem pamlsek, na který každý den čekají :-)

DOPIS DRUHÝ 31. 7. 2013

Dobrý den,
omlouváme se, že jsme se už tak dlouho neozvali, ale teď to chceme napravit. V březnu jsme si z depozita v Nemanicích brali ustrašenou kočičku Májinku, která dostala nove jméno Kesi a od té doby se už hodně změnilo. Už to není tak vystrašená kočička, ale je to velká dáma, která se dokáže ozvat. Teď už skoro váhově dohnala našeho kocourka Mikeše. Jejich projevy "lásky" jsou někdy tak brutální, že máme strach, že si ublíží, i když na drobné šrámy jsme si už zvykli. Její strach z venkovního prostředí přerostl ve zvídavost a každým dnem se pouští dál a dál po zahradě. Jediného, čeho se upřimně bojí, je vysavač, ale jinak je z ní ohromný mazel, který to už dopracoval tak daleko, že spává s paničkou v posteli a ještě v jednom je perfektní. Funguje jako živý budík. Sice budí už na pátou raní, ale rozhodně nezaspíte. Je vytrvalá. Dokud nevstanete, nedá pokoj a pořád do vás bude šťouchat čumáčkem :-)

 

DOPIS PRVNÍ 11. 4. 2013

Zdravím,

tak takto se ma Májinka, která od nás dostala nové jméno Kesii. Už se s naším kocourkem Mikešem konečně skamarádila. Fotečky jsou toho důkazem, i když první den to vypadalo, že nám z kočičky moc nezbude. Mikeš byl dost odměřený a agresivní, ale už je to teď v pořádku. Teď spíš trpí pánečci. Ty jejich bojové hry jsou opravdu dost hlučné, ale už jsou asi po dvou dnech bojů unavení a snad dnes bude vyhlášeno příměří. Oba totiž svorně spí :-D