Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Malina a Brusinka

MALINA A BRUSINKA

Umístěné 17. 12. 2013

DOPIS PRVNÍ 8. 5. 2014

Tohle je opravdu podařená kočičí dvojka. Mazlivky i dračice v pubertálním provedení, kterým nic není svaté. Každou chvíli soustředí svou záškodnickou pozornost někam jinam a to i přes přemíru hraček, na které tu s partnerem neustále narážíme a šlapeme. Výčet všech lumpáren by vydal už teď jistě na knihu, která by rozměrem přesahovala ilustrovanou bibli. Namátkou vyberu období zájmu o kolíčky na prádlo, které s oblibou vytahovaly z různých schovek a o které přestaly mít zájem až ve chvíli, kdy byly dostatečně okousané. Nebo období zájmu o vodící lanka u žaluzií, která přece slouží právě k překousnutí. O tom, že i u nás už nejsou téměř žádné kytky a ty co ano, tak potetované kočičími zoubky, ani nemluvě.
I tak jsou senzační a nevyměnili bychom je za nic na světě. Fotky mluví za vše.
Je pravda, že několik měsíců jsme bojovali s váhou, protože se slečny pořád držely těsně na hranici 2 kg. Hodně jim pomohl přechod na kvalitní jídlo a tak jsme konečně 6. 5. mohli dát holky vykastrovat. Teď, den po operaci, jsou na nás trochu naštvané a hodně se lekají, ale myslím, že ještě jedna dávka masíčka z nich zase udělá velké mazlíky.
Zanedlouho nás také všechny čeká velké stěhování do nového, tak snad vše půjde bez problému a holky vezmou změnu bez většího stresu. Možná, že si ve výsledku i oddechnou, protože téměř všechny cesty autem zatím znamenaly cestu na veterinu, kdežto tahle bude končit zase ve známem pelíšku.

VIDEO HOLEK ZDE.