Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Manfred

MANFRED

Umístěn 5. 9. 2011

DOPIS DRUHÝ 19. 10. 2011

Dobrý den,
omlouvám se, že se ozývám až po takové době, ale nějak začátkem školního roku nestíhám. Many se má snad fajn, začíná se víc potulovat po zahradě, tak čekám, kdy vyrazí na delší výlet a doufám, že se z něj i vrátí. Nejvíc se mu zatím asi líbilo u nás na chatě, tam si lítal jak chtěl, ale po návratu domů jsem ho nemohla dlouho najít a už jsem se začínala bát, že nám někam utekl. Až po 4 hodinách jsme ho našli zalezlého, spícího v nejtemnějším koutě, tak byl unavený z celodenního lítání venku :-)
Posílám pár fotek.
Mějte se hezky.
Zdraví Sirotkovi a Many

 

DOPIS PRVNÍ 13. 9. 2011

Dobrý den paní Sýkorová,
zrovna dneska jsem Vám chtěla napsat a poslat fotku Manyho, jak si dělá polštář z mého manžela, ale zapomněla jsem si kabel k telefonu, tak to nemůžu stáhnout, tak snad zítra už si vzpomenu. Many se, doufám, úspěšně zabydluje, už začíná podnikat výpravy na zahradu a seznamuje se se psy sousedů. No, moc se mu nelíbí, ale snad si všichni zvyknou. Náš kocour byl šelma, běžně si s nimi hrál a provokoval je, což Many nedělá a oni jsou překvapení, že si s nimi nechce hrát.
Občas ještě kňourá, asi se mu stýská po Hildě a tak se snažím přemluvit manžela, abychom si ji vzali taky, zatím tedy bezúspěšně, ale třeba nevydrží stálý nátlak. No uvidíme. Náš kocour se neobjevil a ani my jsme ho nikde nesehnali, takže už je asi definitivně pryč.
Mějte se hezky, určitě se ozvu.
Alice Sirotková