Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Mazílek

OSKAR

(u nás Mazílek)

Umístěn 5. 1. 2013

DOPIS PRVNÍ 6. 2. 2013

Dobrý den,

píšeme Vám zprávu, jak se má kocourek Mazílek, kterého jsme si od vás vzali na začátku ledna.
Kocourek se u nás jmenuje Oskar a dopis Vám píše sám:
Zdravím z nového domova, jmenuji se teď Oskar, ale říkají mi Otesánku, protože všechno, co vidím, sním, nejen mému kamarádovi pejskovi Fidovi, ale i křečkům, morčeti, osmákovi a hlavně lidským páníčkům. Ochutnal jsem jejich zrní, chutná mi i zelenina, ale jablka mi nejedou, ty nechávám své paničce Nikolce.
Zlobím jako správný kočičí kluk. Už jsem stihl rozbít babičce zrcadlo, lampičku a květináč, dost často skáču do výšek.
Navštívil jsem i ledničku, vlezl do spíže, ale hned mě vyhodili, takže jsem nestihl nic sebrat.
Budím ty moje páníčky brzo ráno, už ve čtyři bych si chtěl hrát a mazlit se, ale nemají proto moc pochopení. Hrají si se mnou hodně, ale říkají, že v noci se má spát. Taky už jsem málem spapal jednoho křečka, ale panička mě odehnala v čas, takže křeček má jen natržené ouško. No nic, budu lovit myšky venku, až mě tam pustí.
Také jsem byl u doktora na očkování a odčervení. Byl jsem moc statečný a vůbec jsem neplakal, ale hodně mě to vyčerpalo. Po návratu od pana veterináře jsem jen spal. Nevzbudila mě ani moje kočičí sestřenice, která přijela na návštěvu a zatím na mě jen syčí. Ale já ji přesvědčím, že budeme kamarádi.
Jinak jsem moc hodný, když zrovna nezlobím.
Moc vás zdravím a zase někdy napíšu, když budu mít mezi zlobením čas :) Posílám i pár fotek a jak je na nich vidět, s tím zlobením to nebude tak horké :) http://kocour-oskar.rajce.idnes.cz/Oskar/

S přáním hezkého dne
 Daniela a Nikola Lhotské