Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Micinka I.

MICINKA I.

Umístěna 8. 5. 2013

DOPIS ČTVRTÝ 3. 7. 2013

Dobrý den,
posílám Vám fotky Micinky 1, kterou jsme si domu přivezly 8. 5. Micinka se aklimatizovala velice rychle, jen co jsme ji přivezly, cítila se hned jako doma. Je veselá a hravá, ale trochu živější povahy. Už nám rozkousala několik svetrů, rozbila nádobí, skáče po skříních a dceři rozkousala několik plyšových hraček. Je moc šikovná a chodí na krátké procházky, nemá ráda hluk a pořád se ještě trochu bojí aut. Přesto ji máme moc rádi a už bychom jí nikomu nedali:)
Eva a Nátalka Hubingerovi

DOPIS TŘETÍ 5. 6. 2013

Dobrý den,
tak povodně v Berouně jsme zvládli dobře, vyplaveny byly většinou sklepy. Micinka evakuaci zvládla, jenom když jsem brzy ráno odešla, asi si myslela že opět změnila domov - byla smutna a odmítala potravu. Domů už jela spokojená. Jinak je moc šikovná, krásně chodí na procházky. Také nám pořád něco vypráví, hlavně tak v 1:30 ráno :-D. Na kočičí hračky nereaguje, nejraději má různé provázky a drátky na čištění dýmky. Je hodně akční, ráda si krátí čas tím, že vyskočí na skříň a přeskakuje na další. Také ráda šplhá po židlích a miluje ponožky (vykusuje v nich okénka ;-) ). Milujeme jí a jsme rádi. že jí máme. Chutnají jí kočičí mňamky a pěkně se spravila. Až to bude možné, pošlu Vám nějaké její fotky.
Mějte se fajn a opatrujte se.
E. H.

DOPIS DRUHÝ 11. 5. 2013

Dobrý den,
tak jsme se právě vrátily z očkování. Mé obavy z Micinky aklimatizace se naštěstí nepotvrdily. Během půl hodiny byla rozkoukaná. Na noc měla na výběr ze dvou pelíšků, ale vybrala si ke spánku postel (tu naší) a tak je tomu doposud :-). Jinak je výborný strávník, nenechává žádné zbytky.
Krásný zbytek dne. E. H.

 

DOPIS PRVNÍ 8. 5. 2013

Dobrý večer,
cesta byla celkem dobrá, akorát Micinka trošku mňoukala. Ve Zdicích už byla unavená, tak si lehla a odpočívala. V cestovní tašce měla arch novin pro případ nějaké nehody a celý ho rozcupovala. V novém domově se rozkoukává velice rychle, před chvílí jsme jí sundavali ze skříně :-D. Už snědla i misku granulek a Bozita jí velice chutná. Také už stihla prohlédnout všechny skříně a pořád zkoumá a pracuje. Je moc milá a pořád nás olizuje. Moc za ní děkujeme, máme z ní velkou radost. Zatím se mějte a brzy Vám zase napíšu jak se adaptuje.
Nashledanou E. H.