Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Raul a Dájinka

RAUL A DÁJINKA

Umístěni 15. 9. 2013 a 17. 12. 2013

DOPIS ŠESTÝ  18. 4. 2014

Dobrý den paní Babková,
po delší době se zase ozýváme s novými zprávami o Raulíčkovi a Dájince. Raulíček je velký mazánek a velmi rozmazlovaný jedináček, což mu velmi vyhovuje, protože si nás velmi oblíbil a chtěl by nás jen pro sebe...:-) Je na nás velmi závislý a nerad je sám doma. Kočičí hry ho sice zajímají, ale má rád, když se do nich zapojíme. Má spíše vztah k lidem než k ostatním zvířátkům, ty spíše bere jako konkurenci než kamarády. Když je venku hezky, Raulíček je nejraději na balkóně, kde se rád válí a vyhřívá (viz přiložená fotka).

Dájinka, jak jsme vám již říkali, je u babičky v domku se zahrádkou. Má se tam velmi dobře. Vyrostla z ní krásná okatá slečna, která velmi ráda jí a běhá po zahradě. Dájinka je velmi přátelská a co se týče její mazlivosti, na její povaze se nic nezměnilo. Stále vyhledává lidské pohlazení a společnost. Babičku si velmi oblíbila, pořád za ní běhá a v noci spí vedle ní na křesle. Vzhledem k tomu, že je Dájinka velmi energická a neustále vymýšlí nějaké lumpárny, babička se s ní rozhodně nenudí...:-)

V příloze vám zasíláme pár fotek, které jsme dnes vyfotili. Zároveň zdravíme celou rodinu a vaše zvířátka.

S pozdravem
Janouškovi, Raulíček a Dájinka

 

 

 

DOPIS PÁTÝ 14. 1. 2014

Dobrý večer,
všechno je v naprostém pořádku. Raulíček je velký nezbeda. Je hodně živý a upovídaný, a to hlavně v noci kolem třetí hodiny, kdy probudí všechny včetně Dájinky a chce si hrát...:-) Raulíček nám také velmi vyrostl, váží téměř 7 kg. Co se týče Dájinky, sžívání s Raulíčkem bylo trochu problematičtější, protože Raulíček je velký mazánek a chtěl by mít vše jen pro sebe. Nyní po 4 týdnech se ale zdá, že si začínají být vzájemně sympatičtí, hrají si spolu a navzájem se vyhledávají.
Jinak Dájinka byla nemocná a brala antibiotika téměř 20 dní. Teď je již na tom velmi dobře, přibrala na váze, vyrostla a očička už jsou také v pořádku. Je to krásná kočičí slečna, která je velmi hravá a pořád běhá po bytě s nějakými hračkami.  V příloze vám zasíláme aktuální fotky, které se nám podařily jako zázrakem vyfotit vzhledem k tomu, jak jsou oba dva velmi živí a chvilku neposedí...:-)

Zdravíme celou rodinu a všechny vaše zvířátka.

 

DOPIS ČTVRTÝ 13. 11. 2013

Dobrý večer paní Babková,

právě jsme přijeli s Raulíčkem od pana doktora, kde jsme byli na kontrole. Nechtěli jsme uvěřit tomu, že Raulíček váží rovných 5 kg. Pan doktor ho musel vážit třikrát a na důkaz, že váha funguje, musel zvážit svého psa. Když si pan doktor Raulíka prohlížel, hned podotkl, že má podobný výraz jako Bedříšek. Jsme tak nesmírně nadšení, že jsme se s Vámi museli o tu radost podělit.

Mějte se moc hezky a vše dobré pro Vaši rodinu a zvířátka.

S pozdravem

Janouškovi s Raulíčkem

 

DOPIS TŘETÍ 30. 10. 2013

Dobrý den,
posíláme Vám pár fotek Raulíčka. Raulíček je náš miláček, který neustále dovádí se svými hračkami. Nejraději má velkou myšku, kterou pořád nosí v tlamičce a přenáší si jí z pokoje do pokoje. Hrozně rád papá, což se projevilo také na jeho váze, protože Raulík před týdnem vážil 3,60 kg. Myslíme si, že je Raulíček spokojený a šťastný kocourek a my s ním. Pozdravujte všechny Vaše zvířátka.

S pozdravem
Janouškovi s Raulíčkem

DOPIS DRUHÝ 18. 9. 2013

Dobrý večer,
nedalo nám, abychom vám nenapsali. Raulíček začíná slyšet na své jméno a pořád si kontroluje misky s papáním, zda jsou dostatečně plné. Raulíček je v naprosté pohodě, je velice hodný a neuvěřitelně roztomilý. Jsme moc rádi, že jsme si Raulíka vzali. Zasíláme fotky Raulíka při jeho odpoledním odpočinku.
S pozdravem
Janouškovi

DOPIS PRVNÍ 16. 9. 2013

Dobrý den,
včera jsme dorazili v pořádku. Raulík byl během celé dlouhé cesty naprosto úžasný, jen ležel a kukal. Včera jsme neměli čas ani napsat ani možnost Raulíka vyfotit, protože byl tak nadšený novým domovem, že pořád chodil z pokoje do pokoje, hrál si s myškami, asi 3 hodiny v kuse vrněl a neustále se chtěl hladit. Jak jste o něm napsala, je to velmi vděčný strávník a pořád papá. Je to hrozně živý kocourek, pořád za námi chodí a všechno ho zajímá. Raulík vypadá velmi spokojeně a šťastně a my z toho máme velkou radost. Konečně nám zase ožil náš domov.
Moc děkujeme.

Janouškovi