Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Rozárka a Chops

SISI a CHOPS

(u nás Rozárka)

Umístěni 10. 4. 2012 a 17. 7. 2010

DOPIS ČTVRTÝ 31. 3. 2013

Dobrý den,
zdravím Vás a posíláme velikonoční pozdrav a také 4. 4. slaví Sisinka rok u své paničky a své narozeniny.
Chipsík a Sisi jsou v pořádku, mají se dobře. Kamarádka Chipsíkovi moc prospěla, už neleží a neodpočívá stále, ale je divoch, co řádí a běhá po celém bytě. Provokují se navzájem a honí, hrají si opravdu skvěle. Dokažou mě stále překvapit něčím hezkým a jsou oba mazlíci na jedničku.

Mějte se moc hezky, ať se vám daří najít pro chlupáčky nové domovy!!!!!!

M. Pikulíková

DOPIS TŘETÍ 6. 10. 2012

Dobrý den, zdravíme vás ze svého domova - Chips + Sisinka a naše panička.
     Chips se od 28. 7. 2011 opravdu velmi dobře zabydlel, je spokojený a šťastný, stal se z něho pěkný mazel a můj miláček, pomalu jsem ho se vším seznamovala a dávala mu jistotu a hodně lásky (už se bojí jen uzavřených věcí a popelnic).  Teď mi to vrací tisícinásobně zpět vítačkami, když se vracím z práce, mazlením, úžasným dováděním, atd.
     Sisinka je tu krátce, od 4. 4. 2012 - prožila si toho až moc, moc bolesti i strachu, ale veškeré potíže jsme zvládli což jsem moc ráda. Trpělivost a láska jí pomohla, po čtyřech měsících se zklidnila a začala mi naprosto důvěřovat. I tři pacičky jí stačí, aby vše stihla a zvládla, dovádí neuvěřitelně a hezky si rozumí s Chipsem, provokuje ho ke hrám a řádění. Má moc ráda prolézačky, bunkry a myšičky. Ale ze všeho nejraději se klouže po kuchyni, stačí si vzít kbelík a koště, je hned připravená v chodbě a s rozběhem se sklouzne až ke kuchyňské lince a to dělá dokud podlaha neuschne. Je u toho tak zlatá divoška moje. Papá dobře, už i přibrala, celkově se jí už daří dobře.
     Od dcery Gábiky dostali dárek, pěkný hrad se škrabadly a domečky, plně jim vyhovuje ke hrám, odpočinku i koukání z okna, kde pozorují život venku a hlavně ptáčky.
      Moc vás zdravíme, děkujeme za to, že jste a přejeme všem kočičkám a kocourkům, aby našli svůj domov.

DOPIS DRUHÝ 17. 4. 2012

Dobrý den,
máme pokroky, už se s Čipíčkem honí a hraje. Pozorovat je v akci je lepší jak televize. Koupila jsem jí myšičku a krásně jí fackuje a dovádí s ní. Pak jsem zjistila, že jí vyhovují mašličky a tkaničky, je správný lovec - v posteli mi loví nohy, to dělá i Čipínek. Je úplně jiná než Čipínek. To je nejlepší kocourek pod sluncem, ten mi dělá samou radost a Sisinka je nádherně mazlivá. Dostala mě tím, je to takové naše sluníčko. Mám velké štěstí, že se dostali ke mně a teď, díky Sisince, Čipíček ožil, je šťastnější a za to jsem vděčná. Sisinka k nám přinesla veselost a dovádění, už taky strhla záclonu, jak se na ni pověsila, nebo chtěla za ptáčkama do voliéry. Mám totiž malinké a ty dělají docela velký rámus, je to krásné - mám ptáčky taťku a mamku po 30letech, co je chovám.
Aby nedošlo k žárlení, tak vše dělám s oběma a daří se to, Čipínkovi už skoro nevadí, že Sisinka je na klíně a klidně přijde a čeká v řadě, až se ujde i jemu. Zatím oba dva na klíně se mi ještě nepodařilo . Takže celkově super, myslím že Sisinka je spokojená a bude šťastná jako Čipínek. Jo a taky rychle roste, opravdu dobře papá, bude s ní úžasná slečna želvinka.
Moc vás zdravím

M. Pikulíková

undefined

undefined

undefined

 

DOPIS PRVNÍ 10. 4. 2012

 

Dobrý den,
tak vše jde dobře, už spolu i dlabou mňaminku. Říkám jí Sisi (Rozárce) je opravdu šikovná a nejlepší úžasný mazel. Chops už vůbec neprotestuje, už se i mazlí, je taky skvělý a získal tím kamarádku.
Je spokojený a má se dobře, jsem moc ráda že ho mám, je to skvělý koucourek a rozumíme si spolu.
Moc Vás zdravím a přeji hezký den

M. Pikulíková