Jdi na obsah Jdi na menu
 


domov-Ugas

FOXÍK

(u nás Ugas)

Umístěn 22. 7. 2011

DOPIS ŠESTÝ 23. 12. 2012

Dobrý večer,

posílám nové fotky Foxíka a přidám i jeho kamarády, máme jednoho nového kocourka, přišel k nám a už tu zůstal. Foxík se má až moc čile, už je z něj zase pěkná koule, protože mu na zimu pořádně narostl kožíšek i pupík.

Všem přejem krásné Vánoce a šťastný Nový rok.

Foxík, Frankie, Fru Fru, Felix, Susan, Markéta a Ondra :-)

 

DOPIS PÁTÝ 19. 4. 2012

Dobrý den,
tak Vás opět zdavíme ze Sudoměřic u Bechyně. Foxík se má moc dobře, pořád si hraje, letos už dokonce ulovil slepýše. S ostatníma kočičákama si pořádně užívá sluníčka. Má svou oblíbenou hračku, se kterou si pořád hrajeme, tak se alespoň trochu unaví. Foxíkovo nejoblíbenější zábavou je stále krmení, občas vypadá jako kdyby týden nežral a chtěl sníst i nás, je to takový malý rozežranec.
Hezký zbytek jara přeje Foxík, Fred, Susan, Frenk, Fru Fru, Markéta a Ondra... :-)

DOPIS ČTVRTÝ 19. 1. 2012

Ahoj kočičáci,
tak jsme byli s Foxíkem na kastrování, vše proběhlo v pořádku a už se má čile k světu. Všechny Vás pozdravuje. Hrozně rád si hraje ve sněhu, ten se mu moc líbí. Běhají v něm společně s Fru Fru a honí vločky. Všichni naši chlupatci Vás zdraví.
Pěkný den

 

DOPIS TŘETÍ 15. 9. 2011

Dobrý den,
zdravíme ze Sudoměřic. Zdraví Vás hlavně Foxík, kterého by jste možná ani nepoznala. Trochu rád žere, takže kde je jídlo, tam je i Foxík... Malinko přibral.  Má novou kamarádku, která se jmenuje Fru Fru, velice si jí oblíbil, spí spolu v pelíšku, hrají si a dlabají. Má se moc dobře a všechny Vás pozdravuje.
Foxík, Markéta, Ondra a zbytek (Susan, Fred, Frenklin, Fru Fru)

 

DOPIS DRUHÝ 15. 9. 2011

Ahoj milovníci kočiček,
posílám Vám fotku Foxíka, má se moc dobře. Byl u nás cirkus a Foxík byl na celém představení, prý seděl celou dobu v první řadě a koukal se. Pěkně nás zlobí, jako každé pořádné koťátko. Pravidelně spí na křesle s Frenkem, to je jeho momentálně nejlepší kamarád.
Všechny Vás moc pozdravuje. Alkoholika z něj neděláme, tu flašku si našel sám a hrál si s ní...:-)
 
Ondra, Markéta a kočičáci.

 

DOPIS PRVNÍ 29. 7. 2011

Dobrý den,
zdravíme Vás s Foxíkem ze Sudoměřic, má se moc dobře, od rána běhá na zahradě a večer chrní s náma v posteli. Má plno hraček a už se skamarádil s kočičákama...

Foxík Vás pozdravuje, zase se ozveme...

S poozdravem Markéta, Ondra a Foxík