Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našli domov11_4

NAŠLI DOMOV V ROCE 2011

 

Na této stránce jsou kočičky, které prošly našimi depozity a nyní jsou v nových domovech.

 

ZUZANKA
(pravé jméno)
evidenční číslo V 36 /11
(depozitum Týn nad Vltavou)

KASTROVANÁ
Narozena: 4/2008
7. 9. 2011 jsme na žádost majitelky, u které se objevila silná alergie, přijali černobílou kočičku. Je velice zajímavě vybarvená, polodlouhosrstá. Mazlivá a čistotná. Kočička byla zvyklá v bytě, ale u nás zvědavě kouká na zahradu a často sleduje tamní cvrkot. Je zvyklá na granulky, ale je trošku vybíravá, hned tak něco jí nejede. Z počátku byla vystrašená a schovávala se před námi, ale za pár dní už se srovnala a užívá si hlazení a mazlení. Sice žila do teď se dvěma staršími ženami, ale s citlivým přístupem by zvládla i odrostlejší děti, pokud by jí daly čas se adaptovat.

22. 12. 2011 odjela do nového domova nedaleko Písku

DOROTKA
evidenční číslo M 60/11
(depozitum Č. Budějovice - Plzeňská)

KASTROVANÁ, OČKOVANÁ

Narozena: 2009
Mladou černobílou kočičku Dorotku jsme přijali 21. 11. 2011 z nebezpečné lokality v Bavorově. Byla k nám přivezena i s kot'átky, která mají poraněné nožičky a nyní jsou v léčení.
Dorotka je velmi vděčná za plnou misku a teplý pelíšek. Moc ráda se mazlí a nikdy nezapomene pozdravit mňouknutím :-) Zatím si užívá klídku a tak hlavně polehává a vyvaluje se. Konečně nemusí venku běhat a shánět baštu. V jídle je nenáročná, chutnají jí hlavně granule a syrové masíčko. Je od první chvíle čistotná. Dorotka je velmi klidná a milá kočička. Ostatní kočičky nevyhledává, ale ani se jich nebojí.

22. 12. 2011 odjela do nového domova do bytu v Besednici, kde nahradí zemřelého kocourka a bude rozmazlovaným jedináčkem. V rodině už mají dva naše bývalé svěřence - Chlumíky, což byla jedna z prvních várek koťat před dvěmi lety :-)

 ALENKA
(Dorotky koťátko)
evidenční číslo M 61/11
(depozitum Č. Budějovice -
Plzeňská)

OČKOVANÁ

Narozena: září 2011
21. 11. 2011 jsme přijali dvě zhruba tříměsíční koťátka s maminkou z lokality Bavorov, kde někomu zřejmě hodně překážely, protože obě koťátka měla zpřerážené přední pacičky. Ihned jsme s nimi jeli k veterináři, který nasadil ATB a ošetřil je, což bylo vzhledem k jejich vystrašenosti velmi obtížné. Pan doktor se domnívá, že jim byly nožičky zpřerážené tyčí.
Po pár dnech v depozitu, lécích na bolest i plných mističkách, se z nich staly mazlivé slečny, které jsou vděčné za hlazení a hlavně chování, úplně se k vám namáčknou a spokojeně předou. Stále se ale bojí prudkých pohybů a hlasitých zvuků, což je pochopitelné, po tom, co si prožily. Nejsou tedy vhodné do rodiny s malými dětmi.


Alenka je nádherná světlá mourinka s velkýma očkama, která měla přeražené obě packy a po přijetí se jen plazila. První dny proležela a když už seděla, tak na zadních tlapkách, přední měla ve vzduchu jako klokan, určitě ji to moc bolelo. Má nasazená antibiotika a po doléčení by měla být zcela v pořádku. Je vidět, že už je jí lépe, stává se z ní zvědavé kotě, tak jak to má být. Alenka je také velký jedlík a rychle dohání všechno strádání, co jí potkalo. Je naprosto čistotná.

18. 12. 2011 odjela do bytu v Českých Budějovicích k mladé, sympatické rodince, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

TULÁK
evidenční číslo R 94/11
(depozitum
Nedabyle)

KASTROVANÝ
Narozen: duben 2011
Kocourka jsme přijali 22. 9. 2011 od státní policie, která ho našla sraženého na kruhovém objezdu v Týně nad Vltavou. Vyšetření neukázalo žádná vážná zranění, měl pouze naražený a odřený čumáček a byl v šoku.
15. 11. 2011 - Tuláček je na svůj věk drobnější, vypadá cca na 6měsíců. Je to velmi milý, klidný a chytrý kocourek. Rád si pohraje s depozitním kamarádem Brumlou, ale také si rád jen tak leží a pozoruje. Je naprosto nenáročný a vděčný za cokoliv. I na mazlení si v klidu vystojí frontu. Má vizáž koťátka, ale v jeho očích je vidět, že to v životě neměl vůbec lehké. Moc by si zasloužil najít milující páníčky, kterým to bude svojí úžasnou povahou mnohonásobně vracet. Pro svou drobnou postavu je vhodný spíše do bytu, je naprosto čistotný.

21. 12. 2011 odjel bydlet  s moc příjemnými lidmi do domku nedaleko Hluboké nad Vltavou, kde bude mít za kamaráda přibližně stejně starého pejska.

ARMÍN 
evidenční číslo V 37/11
(depozitum Srubec)

KASTROVANÝ
Narozen: 5/2008
Velkého, zrzavého kocoura zachránila 6. 10. 2011 městská policie ze zamčeného auta. Několik dní čekal v městském útulku, jestli se přihlásí majitel auta a snad i jeho a poté byl 13. 10. 2011 předán našemu sdružení.
Armín je z počátku trochu bojácný, ale po rozkoukání hodně mazlivý, zvyklý v bytě a čistotný. Na kocoura je dost upovídaný. V dřívějším domově o něj bylo určitě dobře pečováno, je i vykastrovaný. V jídle není vybíravý, chutnají mu konzervy i granulky. Byl by vhodný do bytu i do domku se zahrádkou.

Již jednou byl v novém domově, ale tam strávil pouze chvilku, jelikož se u nové majitelky objevila silná alergie :-( Ta o Armínkovi ale řekla, že je to po chvilce obrovský mazlík a trhá jí srdce, že ho musí vrátit... :-(

22. 12. 2011 Armínka si nechala depozitářka, kde nahradí zemřelého kocourka a kde si již skvěle zvyknul a získal si všechny kolem sebe :-)

ANIČKA
evidenční číslo R 89/11
(depozitum Č. Budějovice - Suché Vrbné)

Narozena: cca květen 2011
Velmi drobnou mouratou kočičku jsme přijali 3. 9. 2011 v Týně nad Vltavou od hasičů, kteří ji zachránili ze struže plné vody a bahna. Kočička tam spadla a nemohla se sama dostat ven.
Anička byla při příjmu velmi vystrašená a díky velkému stresu, který zažila, nebyl dobrý ani její zdravotní stav. Nyní se však velmi zlepšila, ale i přes to je opravdu drobounká. Má být půlroční, ale vzhledem odpovídá na tříměsíční koťátko.
Anička je obrovský mazel a jedlík. Využije každou chvilku, kdy byste jí mohli podrbat, ráda prozkoumává schovky, chce se kamarádit se všemi zvířátky a je to vděčný strávník. Pravděpodobně zůstane po zbytek života droboučká, takže budete mít celoživotní koťátko :-)

11. 12. 2011 odjela k mladé paničce do domku se zahradou do Tábora, kam jí během pár dní přibyde další kočičí parťák :-)

VĚRUŠKA
evidenční číslo R 111/11
(depozitum Č. Budějovice - sídl. Vltava)

Narozena: cca konec května 2011
Tříbarevnou kočičku jsme přijali 19. 10. 2011 od nálezkyně z obce Břehy u Týna nad Vltavou. Je to sestřička kocourků Tulíka, Dráčka a Mufíka.
Věruška je zatím dosti bojácná a sama nevyhledává kontakt s lidmi, ale začíná si zvykat na hlazení. S ostatními kočkami v depozitu vychází dobře, je čistotná a vhodná spíše do bytu, kde je velice klidná.

8. 12. 2011 odjela společně se svojí depozitní kamarádkou Haničkou se staršími manželi nedaleko Českých Budějovic

HANIČKA
evidenční číslo R 107/11
(depozitum Č. Budějovice - sídl. Vltava)


Narozena: červen 2011
Kočičku jsme přijali 21. 10. 2011 od nálezců, ke kterým se kočička přitoulala a oni si ji nemohli již déle nechat.
Hanička je mazlivá, pohodová a velice klidná kočička. Je také naprosto nenáročná i v jídle. V novém domově by jistě přivítala dalšího kočičího kamaráda. Je vhodná do bytu i do domku se zahrádkou.

8. 12. 2011 odjela společně se svojí depozitní kamarádkou Věruškou se staršími manželi nedaleko Českých Budějovic

KUKÝN
evidenční číslo R 124/11
(depozitum Týn nad Vltavou)

KASTROVANÝ
Narozen: cca září 2010
Kocourka Kukýna jsme přijali s jeho bráškou Kvítkem do depozita již 11. 4. 2011. Oba byli velmi divocí a protože se zdržovali v areálu MŠ v Týně nad Vltavou, byli jsme požádáni o jejich odchyt. V depozitu byli ze začátku velmi vystrašení a nekontaktní. Po určité době se oba kocourci "přestěhovali" na zahradu depozita, kde měli jednak svoji volnost a zároveň měli postaráno o pelíšek i plnou misku. Zdálo se, že se nám je nikdy nepodaří ani pohladit. Po několika měsících se však jejich chování začalo měnit, získali důvěru a i když to zatím nejsou ještě úplně mazlící kocourci, jsou na dobré cestě se jimi stát.
Kukýn je více kontaktní než jeho bráška Kvítko. Nechá se hladit, při jídle se otírá o nohy a venkovní pelíšek dobrovolně vyměnil za domácí. Je čistotný, vhodný do bytu i do domku se zahrádkou.

5. 12. 2011 odjel společně se Stelinkou na statek u Jihlavy, kde spolu budou lovit myšky

STELINKA
evidenční číslo R 122/11
(depozitum Týn nad Vltavou)

KASTROVANÁ
Narozena: cca 2008
Bílomouratou kočičku jsme přijali 3. 10. 2011 z Koloměřic u Týna nad Vltavou. Kočička se k nálezcům přitoulala ve velmi zbědovaném stavu. Byla podvyživená a dehydrovaná, měla zánět v očích a ušní svrab. Nálezci ji na své náklady nechali ošetřit a později také vykastrovat.
Stelinka je klidná a bezproblémová kočička. Nechá se pohladit, ale není úplně mazlicí typ. Jelikož doposud žila pouze venku, více by jí vyhoval nový domov s možností přístupu ven. Doma se cítí nejistá. Je čistotná a v jídle naprosto nenáročná.

5. 12. 2011 odjela společně s Kukýnem na statek u Jihlavy, kde spolu budou lovit myšky

HUBERT
evidenční číslo R 123/11
(depozitum Písek)

Narozen: cca duben 2011
Tak jako patron lesáků chodil tento kocourek v areálu lesnické školy, proto dostal jméno Hubert. Bohužel o tohoto patrona nikdo nestál, hrozilo mu nebezpečí z blízské silnice i ze strany loveckých psů, nacházejících se v areálu, a tak byl 25. 11. 2011 přijat k nám do depozita.
Hubert je velmi elegantní a inteligentní kocourek. Má krásný sametový kožíšek, jehož pomuchlávání velmi uklidňuje. Má rád lidskou společnost, vydrží celé hodiny ležet člověku na klíně a spokojeně spinkat. Je vděčný za teplý pelíšek, plnou mističku a jakoukoliv pozornost. I když to není malé kotě, za miškou nebo míčkem líta jako střela. Je vidět, že mu někdo velmi ublížil, některých pohybů se leká, ale každým dnem je víc a víc v pohodě.

30. 11. 2011 odjel s mladou rodinou na statek, kde bude mít možnost být uvnitř nebo jít ven kdykoliv se mu zachce

VENDULKA
evidenční číslo M 47/11
(depozitum
Č. Budějovice - Puklicova)

Narozena: březen 2011
22. 9. 2011 jsme přijali od odchytové služby pana Kössla kočičku, která uvízla na stomě v Rudolfově a po určité době strávené na něm byla velice vysílená a nemohla slézt dolů.
Vendulka je velký mazel a neustále vrní a vrní. Je velice klidná a hodná. Je čistotná a dlabe vše, co jí naservírujete :-)

24. 11. 2011 odešla do nového domova do bytu v Českých BudějovicíchTULÍK, DRÁČEK, MUFÍK
evidenční čisla R 95, 96, 97/11
(depozitum Týn nad Vltavou)

Narozeni: cca květen 2011
Tři kočičí brášky jsme přijali 5. 10. 2011 od nálezkyně z obce Břehy u Týna nad Vltavou.

TULÍK - R 95/11 VYDANÝ
Kocourek Tulík je z brášků největší mazel, nejvíce miluje drbání na bříšku. Jeho velkou zálibou je také lumpačení na škrabadle. Je to vděčný strávník, má rád jakoukoliv kočičí dobrotu.
16. 11. 2011 odjel do nového domova do bytu v Písku

DRÁČEK - R 96/11 VYDANÝ
Dráček je roztomilý a neposedný kočičí kluk. Nesmí propásnout žádnou lumpárnu se svým bráškou Tulíkem. Je čistotný a v jídle nenáročný.
30. 10. Melounka a Dráček jsou velcí kamarádi, nejraději spolu lenoší v pelíšku nebo dovádí na škrabadle. Jsou to velmi hodná a mazlivá koťátka. Melounka i přes svůj handicap (kulhá na zadní nožičku) svému kamarádovi Dráčkovi ve všem stačí a ve všem ho následuje.
5. 11. 2011 odjel s depozitní kamarádkou Melounkou do domku nedaleko Českých Budějovic, kde budou moci chodit ven, kdykoliv se jim zlíbí

MUFÍK - R 97/11
VYDANÝ
Celorezatý kocourek Mufík je zatím ze všech brášků nejklidnější. Občas se také ale nechá přemluvit k nějaké lumpárně. Má rád kapsičky i kotěcí granulky.
21. 11. 2011 odjel Mufík se skvělými majiteli do nového domova do Žáru u Trhových Svinů, kde na něho čeká několik kočičích i psích kamarádů. Jedním z nich je i nedávno adoptovaný jednooký kocourek Matěj Žižka

MIRĎA
evidenční číslo R 120/11
(depozitum Týn nad Vltavou)

Narozen: květen 2011
Černého kocourka společně s jeho bráškou janem z Kotnova jsme přijali 15. 10. 2011 od nálezkyně z Tábora.
Mirďa je velice podobný orientální kočce, proto myslíme, že je to její kříženec. Je to společenský a vítací kocourek. Moc rád se chová a mazlí. S ostatními kočkami vychází dobře, je zvyklý také na psy. V mističce rád objevuje nějakou dobrotu, nejraději kapsičky a masíko, ale nepohrdne ani granulkami. Je čistotný.

20. 11. 2011 odjel Mirďa s mladou sympatickou rodinou do bytu v Českých Budějovicích

 

ROZINKA
evidenční číslo R 119/11
(depozitum Týn nad Vltavou)

KASTROVANÁ
Narozena: duben 2011
Celočernou drobnou kočičku jsme přijali 21. 10. 2011 z Holkova u Velešína.
Rozinka je naprosto nenáročná, klidná a mazlivá kočička. Má ráda společnost ostatních koček a je také zvyklá na psy. Vzorně používá záchůdek. Vhodná spíše do bytu, kde by přivítala alespoň jednoho kočičího kamaráda.

20. 11. 2011 odjela Rozinka s mladou majitelkou a její dcerou do bytu v Týně nad Vltavou

PEPINA
evidenční číslo M 52/11
(depozitum Č. Budějovice - M. Horákové)

Narozena: cca 1. 9. 2011
Asi šestitýdenní koťátko bylo nalezeno promočené 12. 10. 2011 u Globusu. Nálezci si ho nemohli nechat, tak bylo přijato k nám. Koťátko mělo teplotu a muselo dostávat antibiotika. Nyní už je zdravé, jen s jídlem trošku zlobí. Nejraději má kotěcí mlíčko a kapsičky. Pepinka je moc roztomilá, hravá, naprosto čistotná a velmi zvědavá rošťanda. Společnost ostatních kočiček zatím nevyhledává, raději si hraje sama, a když se hrou unaví, tak se jde k člověku pomazlit.

19. 11. 2011 odešla Pepina do nového domova, kde bude bydlet v bytě v Českých Budějovicích s mladou rodinou a dalšími dvěma kočičkami.

KAŠTÁNEK
evideční číslo R 62/11
(depozitum Týn nad Vltavou)

Narozen: cca leden 2011
Dne 22. 7. 2011 jsme přijali z Čihovic u Týna nad Vltavou asi půlročního zrzavého kocourka, kterého tady zapomněli společně s kočičku Miculkou původní majitelé. Ti se odstěhovali a kocourek je více nezajímal.
Kaštánek je neposedný a zvídavý kočičí kluk. Má rád každou lumpárnu a zábavu. S ostatními kočkami je nekonfliktní. Je čistotný a v jídle nenáročný.

5. 8. 2011 odjel do nového domova, ale 12. 10. 2011 byl z adopce vrácen z důvodu nečistotnosti. V novém domově nechodil na záchůdek a majitelé nenašli důvod jeho chování. V depozitu se chová normálně, na záchod chodí bez problémů.

18. 11. 2011 odjel s mladou rodinou do Krče u Protivína, kde bude bydlet v domku se zahrádkou.

ZLATOVLÁSKA
evidenční číslo V 38 /11
(depozitum Hrdějovice)


KASTROVANÁ
Narozena
: 10/2010
Želvovinovou kočičku jsme přijaly 7. 11. 2011 na žádost paní, která jí od léta krmila nedaleko Palackého náměstí a její další osud jí nebyl lhostejný.
Zlatovláska je klidná, mazlivá a vypadá, že byla vychovaná v bytě, protože se u nás rychle zabydlela a pohovka byla ihned její :-) Záchůdek používá od začátku spolehlivě. V jídle není nijak vybíravá, ale kapsičky samosebou vedou.

17. 11. 2011 odjela do rodinného domku do Vitína

MEGIE
evidenční číslo R 98/11
(depozitum Nové Hodějovice)

Narozena: červenec 2011
Drobnou želvovinou kočičku jsme přijali 5. 10. 2011 od nálezců ze Strakonic.
Megie je hravé a zvídavé koťátko. Má ráda společnost ostatních koček i lidí. V jídle dává přednost kapsičkám a konzervám, ale nepohrdne ani kotěcími granulkami. Je čistotná. Vhodná spíše do bytu, kde by přivítala dalšího kočičího kamaráda.

27. 10. Megie je velice klidná, občas bojácná (při rychlejším pohybu se běží schovat). Potřebuje tichý domov, možná raději bez dětí.

6. 11. Megie je opravdu krásná, má lesklou srst, kresbu jak exotický had a zelené oči mandlového tvaru. Je to velká osobnost, je klidná, pozoruje z pelíšku ty dva černé blázny a nenechá se vyprovokovat. Hraje si, jen když sama chce a to je pak podívaná. Je velice mrštná a skáče do výšky ze všech čtyř ťapek, jak kdyby měla na nich péra. Když si sednete, máte ji okamžitě na klíně a vrní, natáčí se různě a vychutnává si mazlení a drbání. Je to taková štíhlá a krásná modelka. Nemá ráda hlasité a nezvyklé zvuky, občas se poleká. Potřebuje klid a lásku, dokáže ji však plně vracet.

16. 11. 2011 si pro Megie přijeli mladí lidé z Tábora, kteří mají malý zvěřinec a pečují o nalezená zvířátka, Megie bude bydlet u jejich dědečka v Novohradských horách, kam jezdí na víkendy. Bude mít malou kočičí kamarádku a o víkendu i malého pejska.

KVĚTOŇ
evidenční číslo M 55/11
(depozitum Nové Hodějovice)

Narozen: cca září 2011
Dne 21. 10. 2011 jsme přijali koťátko z Holkova u Velešína.
Je to milý a maličký klučík, který postrádá maminku, kterou si nahradil náhradní maminkou Megie, od které se nehne na krok, spinkají spolu v pelíšku. Má rád kapsičky, ale kvůli dietě zatím nemůže. Rozhodně mu nejede zelenina - kuřecí rizito jedl tak, že vždy vyplivnul mrkev :o) Je občas upovídaný, jinak vcelku klidný.

6. 11. Květoň je miláček a neposeda. Když se přiblíží člověk, okamžitě se snaží dostat k obličejí a pusinkuje, olizuje. Pořád hlasitě vrní a pochoduje, zatahuje drápky. S Megie mají rádi chování na klíně, na rozdíl od ní však nevydrží v klidu ležet. Ožužlává a povídá, rád sedí za krkem, kam sám vyšplná a hladí ve vlasech nebo olizuje ucho. Je také velký průzkumník, vůbec ničeho se nebojí, vyráží rád na výpravy po domě. Lidem naprosto důvěřuje a nechá si vše líbit. Rád si hraje, ale v blízkosti člověka dává přednost mazlení. A když nehladíte, tak vám to rychle připomene.

16. 11. 2011 odjel do Římova k mladé a velice sympatické slečně a její mamince, kde nahradí černého kocoura, kterého přejelo auto. Bude mít za kámoše také černého a jen o malinko staršího kocourka než je on sám.

ŠVIHLÍK, ROŠTÍK, HIPÍK
evidenční čísla M 48, 49, 50/11
(depozitum Hrdějovice)

Narozeni: červenec 2011
6. 10. 2011 jsme přijali z Dolního Třebonína tři zrzavé brášky. Nálezkyně jejich maminky si je nemohla nechat, jelikož má sama hodně kočiček, proto kontaktovala nás.

ŠVIHLÍK M 48/11
VYDANÝ
Je nejkulatější ze všech brášků a také největší mazel. Přesto by to nebyl kotěcí kluk, kdyby nějakou lumpačinu nevyvedl. Ale protože předpisově dlabe granulky a používá záchůdek, tak nad ním jeho teta vždycky přivře alespoň jedno oko.
7. 11. 2011
odjel s novou paničkou do domku do Zlivi

ROŠTÍK M 49/11
VYDANÝ
Strčí oba bráchy svým lumpačením do kapsy. Neujde mu žádný pohyb a žádná papírová kulička si před ním nemůže být jistá. Přesto i on se přijde vždy moc rád pomazlit. Rád dlabe granulky, ale jeho nejoblíbenější baštou jsou ovšem kapsičky. Je také stoprocentně čistotný.
6. 11. 2011 odjel s depozitním kamarádem Mazánkem do domku do Tábora


HIPÍK M 50/11
VYDANÝ
Je nejmneší ze všech brášků, ale rozhodně za nimi v ničem nezaostává. Jakmile se něco šustne (a hlavně když to voní baštou nebo mazlením), je hned na místě. Má moc rád kotěcí granulky, ale nosík neohrne ani nad kapsičkou. Záchůdek používá předpisově.
14. 11. 2011 odjel do bytu k mladé rodině s holčičkou nahradit jim starého kocourka, který zemřel.

PIRÁT
(pravé jméno)
evidenční číslo M 51/11
(depozitum Suché Vrbné)

KASTROVANÝ
Narozen: cca 2001
Dne 9. 10. 2011 jsme z Českého Krumlova přijali neobvykle zbarveného modrookého kocourka (pravděpodobně křížence se siamskou), kterému zemřel majitel.
Pirát byl nalezen jako malé kotě na kolejích, kdy mu vlak ujel nožičku a kus ocásku. Nálezce ho odnesl na veterinu na uspání, ale když mu veterinář oznámil, že je možné kocourka zachránit, nálezce neváhal a nechal si ho. Bohužel po deseti letech soužití majitel zemřel, proto jsme Piráta přijali.
Pirát nemá levou zadní nožičku a místo ocásku má pouze cca 10 cm pahýlek. Je to velmi čistotný, klidný, mazlivý a především chovací kocourek. Má rád děti, je zvyklý na psy a ostatní kočky mu nevadí. Kvůli svému handicapu je vhodný pouze do bytu, aby mu venku jiná zvířata neublížila. Pirát je velice milý kocourek, který si zaslouží lásku!

11. 11. 2011 našel nový domov u mladé rodiny v bytě v Českých BudějovicíchMALVÍNKA a TRICKY
evidenční čisla R 99, 100/11
(depozitum Písek)

Narozeni: cca červenec 2011
Dne 16. 10. 2011 jsme přijali dva kočičí sourozence, kteří žili u ovcí, což bylo vidět především na jejich srsti. Po hodinovém česání jsou z nich opět fešáci.

MALVÍNKA - R 100/11 VYDANÁ
Malvínka je moc krásná chlupatá želvovinová kočička, která má velmi vznešený výraz. Zatím mazlení nevyhledává, ale na blízskost člověka si pomalu zvyká. Velmi jí chutnají kapsičky, ale granulky také sní. Je naprosto čistotná.
7. 11. 2011 odjela k milé slečně a dalším kočičím kamarádům v Písku

TRICKY - R 99/11 VYDANÝ
Zrzavý chlupatý kluk má velmi krásnou kresbu na čumáčku. Po pravidelném česání se z něj jistě stane neodolatelný medvídek. S mazlením je na tom podobně jako sestřička, ale je to jen otázka času, kdy začne lidem plně důveřovat. Tricky je od prvního dne velmi čistotný.
31. 10. 2011 odlej do nového domova, kde na něj čeká již dříve adoptovaná Pinetka

 KOŤÁTKA Z DEŠTNÉ
evidenční číslo M 35, 36, 37, 38/11
(depozitum Č. Budějovice - M. Chlajna)

Narozena: konec července 2011
Dne 15. 9. 2011 jsme přijali z Deštné 4 koťátka od nálezců, kteří si jejich maminku a jednoho sourozence nechali. Zbylým bohužel nemohli poskytnout nové domovy.


PUTNÍK - M 35/11 VYDANÝ
Puntík je chytré a velmi hravé kotě. Nic před ním neobstojí. Hraje hokej s plyšovými myškami, šplhá po škrabadle a boxuje s myškami na pružině. Je to atlet, čemuž odpovídá i jeho tělesná konstrukce.
14. 10. 2011 odjel do nového domova do Vidova

DLOUHOVLÁSEK - M 36/11 VYDANÝ
Z Dlouhovláska se vyklubal velký mazlík. Kdo si sedne v jeho blízkosti, už ho má na klíně. Je to hodný, nežný kocourek se sametovými packami, které nikoho neškrábnou. Když se však zhostí plyšové myšky, nikomu ji nedá a varovným vrčením si drží brášky od těla.
16. 10. 2011 odjel s novými mladými páníčky bydlet do bytu v Českých Budějovicích

STRAŠILKA - M 37/11 VYDANÁ
Mourovaté kotě se smutnýma očima. Rádo se mazlí a těší se do nového domova.
2. 10. 2011 odjela bydlet do Plavu do domku se zahradou, kterou bude bránit proti nezvaným hostům :-)

OTESÁNEK - M 38/11 VYDANÝ
Otesánek je milý kocourek, který svou aktivitou konkuruje bráškům. Neunikne mu jediná příležitost naplnit si bříško. Nejraději má masíčko, ale nepohrdne ani granulemi. Když se zrovna nekouká na televizi, prohání s Puntíkem po zemi rolničky.
6. 11. 2011 odjel s milou slečnou do bytu do Prahy

MELOUNKA
evidenční číslo M 54/11
(depozitum Nedabyle)

Narozena: 8/2011
Koťátko přišlo 18. 10. 2011 večer, kdy si samo našlo cestu do depozita, ale bylo hodně plaché a nedalo se vůbec chytit. Uteklo a ráno jsme ho vysílené a hladové našli na střeše kůlny. Nyní už si užívá tepla a plné mystičky v depozitu a pomalu se osměluje a začíná vyhledávat kontakt, už teď je vidět, že z ní bude naprosto pohodová kočička. Melounka má malý handicap, kulhá na jednu nožičku, po prohlídce u veterináře bylo zjištěno, že nožička jí nijak nebolí a pravděpodobně se jedná již o starší úraz jehož důsledek je právě kulhání. Kočička je naprosto čistotná, na stravu nenáročná, baští granulky i konzervy.

30. 10. Melounka a Dráček jsou velcí kamarádi, nejraději spolu lenoší v pelíšku nebo dovádí na škrabadle. Jsou to velmi hodná a mazlivá koťátka. Melounka i přes svůj handicap (kulhá na zadní nožičku) svému kamarádovi Dráčkovi ve všem stačí a ve všem ho následuje.

5. 11. 2011 odjela s depozitním kamarádem Dráčkem do domku nedaleko Českých Budějovic, kde budou moci chodit ven, kdykoliv se jim zlíbí

LAURINKA
evidenční číslo M 57/11
(depozitum Strážkovice)

Narozena: červen 2011
Dne 13. 9. 2011 jsem přijali mourinku z Palackého náměstí v Českých Budějovicích, kde byla přivázána ke stromu.
Laurinka je moc milá, ničeho a nikoho se nebojí, nevadí jí ani čičiny, pejsci, ani děti. Se synem dokonce spí v posteli. Baští jako o závod a na záchůdek chodí bez problémů. Je to veselá raubířka, která když může, tak dělá lotroviny a lítá po pokoji jako střela. :-)

4. 11. 2011 odjela s velice příjemnou slečnou do domečku v Suchdole nad Lužnicí, kde bude mít psího kamaráda, který už na ni čekal v autě.

KOŤÁTKA Z KRAVÍNA
evidenční číslo M 32, 33, 34/11
(depozitum Č. Budějovice - Čtyři Dvory)

Narozena: cca srpen 2011
Dne 6. 9. 2011 byla přijata 3 černobílá koťátka (dvě kočičí holčičky a jeden chlapeček), která byla vyhozena do areálu JZD Hosín u ČB. Jsou mazlivá a zvídavá. Kot'átka byla přijata s kočičí rýmou, nyní jsou již v pořádku a připravená jít do nových domovů.

LEONTÝNKA - M 32/11 VYDANÁ
Leontýnka má bohužel doživotní handicap - nejspíše na ní dupla kráva a nožičku tahala bezvládně za sebou. Nožička již nešla zachránit a tak jí na veterině museli, druhý den po přijetí do depozita, amputovat. Ale Leontýnka je velká bojovnice, po operaci už se téměř zotavila a běhá po třech nožičkách skoro stejně rychle jako sourozenci. Je také největší jedlík, chutnají jí jak konzervy, tak granulky a vždy je první u misky. Nicméně nový majitel musí počítat s tím,že Leontýnka nebude zvládat úplně vše jako zdravé kočičky. Doporučujeme jí pouze do bytu, venku by před cizím psem nebo kočkou neměla šanci.
16. 10. 2011 odjela Leontýnka k mladým sympatickým lidem do bytu v ČB, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

BORISEK - M 33/11 VYDANÝ
Borisek je mazlivý černobílý kocourek, který rád dovádí se svou sestřičkou Márinkou. Baští kotěcí konzervy i granulky, naprosto čistotný, odčervený. Prostě bezproblémový pohodář.
27.10. 2011 odjel Borisek do baráčku v Putimi, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

MÁRINKA - M 34/11
VYDANÁ
Márinka je krásně zbarvená kočička, ráda si hraje s bráškou Boriskem a stále vymýšlí nějaké lumpárny. Baští kotěcí konzervy i granulky, je naprosto čistotná a odčervená. Márinka je zdravé a veselé kot'átko, které jistě přinese mnoho radosti.
31. 10. odjela do nového domova do Horní Plané. Bude bydlet v bytě s úžasnou mladou rodinkou a jejich kocourkem.

Další kočičky umístěné v roce 2011 naleznete na dalších stránkách