Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAŠLI DOMOV V ROCE 2008 A 2009

 

Na této stránce jsou kočičky, které prošly našimi depozity a nyní jsou v nových domovech.

Historie umístěných kočiček z roku 2008 a 2009

 

DAMIÁN

evidenční číslo R 5/09

(deopozitum Týn nad Vltavou)

 

23.12.2009 byl nalezený ve Všemyslicích u Týna nad Vltavou asi tříměsíční kocourek. Je moc přítulný a mazlivý, je to také veliký jedlík, má rád úplně všechno, jak granulky tak konzervy. Bez problémů chodí na záchůdek. Hodně vyhledává společnost  lidí nebo kočičích kamarádů, nechce být ani chvilku sám. Pomalu si  také zvyká na přítomnost pejska. Je odčervený.

31.12.09 odešel kocourek do nového domova k mladé rodině s dětmi, bude bydlet v Dubném na samotě, v domku se zahradou.

 

KULIHRÁŠEK

evidenční číslo V 7/09

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

asi 3 měsíce starý černý huňatý kocourek s kulatější hlavičkou byl 7.12.09 přinesený na veterinární ošetřovnu nálezci.
Kulihrášek je velký mazel.

 

29.12.09 odešel kocourek do nového domova do Dřítně

CHLUMÍCI

evidenční číslo V2/09

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

OČKOVANÁ

Maminku šesti asi čtyřtýdenních koťátek přejelo auto a tak je hodní nálezci 28.9. přivezli k nám. Jsou to 4 holčičky - dvě černé a dvě černobílé a dva kocourci - černý a mourovatý.
Koťátka používají spolehlivě kočičí záchůdek, papají kotěcí konzervy, vařené kuřecí maso, jogurt a tvaroh. Granulky jim zatím nic neříkají.
16.11. odešly kočičky do nového domova k malé holčičce a velkému pejskovi. Bohužel se u holčičky projevila alergie a proto jsme kočičky přijaly 26.11. zpátky do depozita. Kočičky neměly se psem problémy, jsou veselé, hravé a  přestože vypadají jako dvě žížalky, jsou dost papací - papají granulky i konzervy.

 

27.12.2009 poslední bíločerná kočička odešla do nového domova do bytu v Českých Budějovicích,  přes léto bude na letním bytě na Lipně. Majitelé přišli o kocourka a hledali za něj náhradu.

CIPÍSEK

evidenční číslo D 1/09

(depozitum sídliště Pražské předměstí České Budějovice)


Dne 20.11. se přitoulal dvouměsíční kocourek k mladým manželům na zahradu v Českých Budějovicích ve Čtyřech Dvorech. Je to hravý a mazlivý nezbeda. Spolehlivě chodí na záchůdek a v jídle si nevybírá. Spokojeně baští granulky i konzervy. Miluje lidskou společnost a nejraději spí na krku své náhradní paničky :-). Je to nekonfliktní, velmi milý a chytrý kocourek. Již první den pochopil k čemu je škrabadlo. Miluje míčky, plyšové myšky a tkaničky.

27.12.09 se rozhodla depozitářka, že si Cipíska nechá, jelikož se u něj objevila velmi vážná nemoc, tak nám nezbývá nic jiného, než mu držet palce...

MICINA

evidenční číslo E 1/09

(depozitum Mladé u Českých Budějovic)


KASTROVANÁ, OČKOVANÁ

Micina byla nalezena se čtyřmi koťaty, která se již umístila, na dvoře školy v Týně nad Vltavou. Byla podvyživená a je s podivem, že se jí podařilo odchovat zdravá a silná koťata. Je asi čtyřletá, vzorně chodí na záchod a vděčně přijme vše, co jí kdo dá - od papání po pohlazení. Dlouho, možná nikdy, to pro ni nebylo samozřejmostí.

23.12.09 odjela díky inzerci v Blesku do nového domova do Starých Hodějovic, kde bude bydlet v domku se zahradou.

MATÝSEK

evidenční číslo R 2/09

(depozitum Týn nad Vltavou)

 

asi dvouměsíční kotě nalezené 3.12.09 v Týně nad Vltavou. Matýsek je velmi mazlivý a přítulný. Baští granulky i konzervy. Spolehlivě chodí na záchůdek. Je zvyklý na společnost kočičího i psího kamaráda. Je odčervený.

22.12.09 odjel do Kaplice se dvěmi sympatickými slečnami

SHEJLA

evidenční číslo V 1/09

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

KASTROVANÁ, KOMPLETNĚ OČKOVANÁ
7 letá stříbrná mourinka, dcera Čika. Přišla k nám spolu s Čikem  27.8. Je trochu plašší, ale po seznámení  si přijde pro pohlazení a je vidět. že mazlení má ráda. Je štíhlounká a v jídle trochu vybíravá. Spolehlivě chodí na záchůdek. Tak jako Čiko byla vychovaná v bytě a proto by také byla vhodnější do bytu, případně domku s trvalým přístupem do domu.

 

19.12.09 odjela k milým lidem až do Plzně

MICKEY

evidenční číslo E 2/09

(depozitum Mladé u Českých Budějovic)

 

OČKOVANÁ

Mourovatou kočičku nám přivezla 23.8.09 rodina z Týna nad Vltavou, kde jí pán našel v práci v kotelně. Je jí asi pět týdnů, je zdravá, hravá a papací. Granulky zatím musí mít namočené a zvládá i chození na kočkolit.
Byla umístěna ke kočičce s koťaty v depozitu Mladé. Kočička jí přijala ke svým koťatům a malá se hned zapojila do her čtyř sourozenců.

17.12.09 odjela do nového domova do bytu v Kaplici k velmi milým lidem

CHLUMÍCI

evidenční číslo V3/09

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

VYDANÁ ČERNÁ KOČIČKA 

 

Maminku šesti asi čtyřtýdenních koťátek přejelo auto a tak je hodní nálezci 28.9. přivezli k nám. Jsou to 4 holčičky - dvě černé a dvě černobílé a dva kocourci - černý a mourovatý.
Koťátka používají spolehlivě kočičí záchůdek, papají kotěcí konzervy, vařené kuřecí maso, jogurt a tvaroh. Granulky jim zatím nic neříkají.
16.11. odešly kočičky do nového domova k malé holčičce a velkému pejskovi. Bohužel se u holčičky projevila alergie a proto jsme kočičky přijaly 26.11. zpátky do depozita. Kočičky neměly se psem problémy, jsou veselé, hravé a  přestože vypadají jako dvě žížalky, jsou dost papací - papají granulky i konzervy.

10.12.09 odešla černá kočička k mladé slečně do bytu v Českých Budějovicích

MARLENKA

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

asi 5 měsíční kočičku jsme 22.11.09 odchytli v Nemanické ulici, kde jí ještě se dvěma sourozenci odchovávala polodlouhosrstá mamina na pozemku jedné firmy. Kočička se moc ráda mazlí, ale ještě se trošku bojí, kočičí záchůdek používá vzorně. Papá granulky i konzervy. Určitě se brzy rozkouká, získá větší důvěru k lidem a bude z ní mazlivá kočička.

Barnabáš je prý její táta, a o koťátka se staral společně s kočičkou, kterou se nám zatím nepodařilo odchytit.

 

30.11.09 odjela do nového domova do Českých Budějovic.

MONTY

(depozitum sídliště Šumava České Budějovice)


14.11.09 byl nalezený britský nebo exotický krátkosrstý kocour (nejsme si jisté) v Českých Budějovicích ve Čtyřech Dvorech. Měl na sobě zelený antiparazitní obojek. Nepoznáváte ho někdo? Prosíme majitele, aby se co nejdříve ozvali, jinak půjde Monty do nové rodiny po uplynutí karantény.

 

28.11.09 odešel do nového domova do bytu k dalším třem kočičkám, z toho jedna je od nás, kterou si panička brala před rokem. S ostatními si skvěle rozumí a je tam moc spokojený.

MIKEŠ A MÁŠA

(depozitum Týn nad Vltavou)12.10.2009 byla nalezena v opuštěném domě v Kolodějích nad Lužnicí dvě černohnědá, asi šestiměsíční koťata. Majitelka se odstěhovala a koťata tam nechala. Zachránila je mladá slečna z Týna nad Vltavou, hrozilo jim utracení. Obě koťata byla velmi vyhladovělá, na jídlo se hltavě vrhala.
Kocourek Mikeš je veliký pohodář a mazel, sám si přijde pro pohlazení a chce se pořád chovat. Kočička Máša je drobnější, zpočátku byla velmi nedůvěřivá, teď se také ráda mazlí. Oba se snáší s jinými kočkami i se psem a mají rádi jak granule tak konzervy, nyní dostávají menší porce několikrát denně, aby si zvykli na pravidelný přísun potravy. Na záchůdek chodí úplně bez problémů.
Jsou odčerveni. Kocourek má na zadní nožičce ránu, která se už pěkně hojí. Oba dva jsou velmi přítulní a jsou vděčni za každé pohlazení. Zatím žili jen venku, ideální by byl domek se zahrádkou, ale mohou být i v bytě. Do adopce mohou jít i samostatně, budou to fajn společníci.

 

25.11.09 Mikeš odešel k mladé slečně do bytu v Týně nad Vltavou.

ARANKA

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)


Asi 12-14 týdení kočička je zdravé a veselé kotě. Spolehlivě používá záchůdek a ráda papá granulky. Má velkou kulatou hlavičku, proto si myslíme, že je křížená britskou kočkou.

Našla se v 11.11.2009 na Palackého náměstí. V současné době jí léčíme ušní svrab. Nemá problémy s jinými kočkami ani s menším psem.

 

19.11.09 odjela do nového domova do Týna nad Vltavou.

ČIKO

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

KASTROVANÝ, KOMPLETNĚ OČKOVANÝ
8 letý kocour, jeden ze šesti kočiček po zemřelé majitelce. Přišel k nám 27.8. Je to velký, tlusťoučký kocour, pohodář  s milou mazlivou povahou. Rád se nechá hladit a mazlit  a přitom se umí krásně přitulit. Jak je na něm vidět, rád papá ale raději konzervy než granulky, spolehlivě chodí na záchůdek.
Od malička byl vychován v bytě, proto by byl asi vhodnější do bytu, případně do domku s trvalým přístupem do domu.

 

15.11.09 odjel do Vimperku do bytu, kde bude moci spát v posteli :-)

   
FÍFALKA

(depozitum České Budějovice)


2-3 měsíce stará kočička byla nalezená 15.11.09 u útulku. Fífalka je velmi kontaktní, milá a mazlivá.

15.11.09 odjela do domečku se zahrádkou do Boršova nad Vltavou, kde zaplní místo po zemřelém kocourkovi
 

 

TONÍČEK

(depozitum sídliště Máj České Budějovice)

Toníček je asi 2 měsíce starý kocourek, který byl nalezen 7.11. v Hodějovicích a nyní hledá domov. Je velmi přítulný, hravý a nebojácný, troufne si provokovat ke hře i velkého kocoura a vůbec mu nevadí, že občas od něj dostane "facku". Baští vše a s velkou chutí  (granule i maso )  a spolehlivě používá kočičí záchod. Má za sebou veterinární prohlídku, je zdravý a odčervený.

 

15.11.09 odjel do bytu v Českých Budějovicích k další kočičí kamarádce.

FILÍPEK

(depozitum České Budějovice)


10-ti týdenní kocourek se k nám dostal díky hodné paní z Týna nad Vltavou. Filípek se velmi rychle v dočasném domově rozkoukal, je hravý , mazlivý a přítulný. Spolehlivě používá záchůdek. S baštěním nemá žádný problém, dá si rád granulky i konzervičku. Pomalu si zvyká na společnost pejska. Kocourek je odčervený.

 

14.11.09 odjel do domku do Komářic.

GWENDOLÍNKA

(depozitum Tábor)

KASTROVANÁ

v červnu 09 nalezená půlroční kočička byla odchycená hned potom, co jí někdo vyhodil z auta mezi další jedoucí auta. Gwendolínka je mazlivá, čistotná, hravá a má ráda přítomnost pejsků i jiných kočiček. Může být v bytě nebo v domku se zahrádkou, ale bylo by dobré, aby šla k dalšímu zvířátku (kočka nebo pes) nebo se umístila nejlépe s Madlenkou

 

13.11.09 odjela do rodiny do baráčku v Soběslavi.

FIDO

(depozitum Týn nad Vltavou)

FIDO JE V LÉČENÍ, K DISPOZICI BUDE AŽ PO DOLÉČENÍ

 

starší kocourek byl nalezený 27.10.09 na sídlišti v Týně nad Vltavou, kde přebýval v křoví a byl terčem jak dospělých, tak zvláště dětí, které se k němu chovaly velmi krutě. Důkazem toho je opálené ouško, které mu muselo být částečně amputováno.
Je velmi zrazený lidmi, ale při klidném chování a mluvení na něj, si dokonce přišel i pro pohlazení, což považuji zatím za největší úspěch. Je naprosto bezkonfliktní, na další kočky nijak nereaguje ani při krmení.
Krmíme zatím jenom konzervy, kde je hodně šťávy, kterou vylizuje. Má málo zoubků.
Fido je odčervený.

 

13.11.09 utekl větrací šachtou. Moc doufáme, že se nám ho podaří opět chytit.

BENZÍNEK

(depozitum Roudné)


6.11.09 byl nalezený 3-4 měsíce starý kříženec snad britské kočky. Je to velký mazel, je hodný, klidný, hravý, dost vyrovnaný. S mým pejskem si už na sebe celkem zvykli... ne, že by se milovali, ale respektují se. Chodí na kočkolit, takže hygienické návyky zvládá. Je i v celkem dobrém zdravotním stavu...dávali jsme mu při příchodu odčervení - dobré za 14 dní zopakovat.

 

13.11.09 odešel do nového domovado Dasného k rodině s kocourkem, která o jednoho kocourka přišla.

MADLENKA

(depozitum Tábor)

KASTROVANÁ

půlroční kočička byla přinesena v červnu 09 na veterinární ošetřovnu s tím, že je "nějaká divná" - měla rozdrcenou pánev a byla velmi zablešená, tak aby se netrápila, měla být utracená. U nás se uzdravila a je v pořádku. Pánev krásně srostla. Madlenka je mazlivá, čistotná, hravá a má ráda přítomnost pejsků i jiných kočiček. Může být v bytě nebo v domku se zahrádkou, ale bylo by dobré, aby šla k dalšímu zvířátku (kočka nebo pes) nebo se umístila nejlépe s Gwendolínkou.

 

8.11.09 odešla do nového domova dy bytu v Táboře.

CHLUMÍCI

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

VYDANÝ ČERNÝ KOCOUREK A ČERNOBÍLÁ KOČIČKA

 

Maminku šesti asi čtyřtýdenních koťátek přejelo auto a tak je hodní nálezci 28.9. přivezli k nám. Jsou to 4 holčičky - dvě černé a dvě černobílé a dva kocourci - černý a mourovatý.
Koťátka používají spolehlivě kočičí záchůdek, papají kotěcí konzervy, vařené kuřecí maso, jogurt a tvaroh. Granulky jim zatím nic neříkají.
Koťátka budou k předání přibližně začátkem listopadu.

6.11.09 odjeli spolu do nového odmova do Besednice.

TIMI

(depozitum Srubec - Stará Pohůrka)

 

21.9.09 kocourka Timiho asi někdo vyhodil u našeho domu, protože ví, že se staráme o bezprizorní kočičky. Běhal okolo plotu a mňoukal, ani psi mu nevadili. Měl hlad a moc se mu stýskalo po dřívější rodině. Je asi 6-7 měsíců starý, hravý a snáší se i se psy. Chodí na kočkolit, rád si hraje, žere granulky i konzervy. Svými hlasovými projevy Vás umí báječně přivítat, prostě si s Vámi popovídá.

30.10.09 odjel ke slečně do Mladého v Českých Budějovicích

PIDRÍSEK

(depozitum sídliště Vltava České Budějovice)

 

KASTROVANÝ

půlroční bílorezavý kocourek byl nalezený 16.9.09 u psího útulku v Českých Budějovicích, kde pobýval zhruba měsíc, ale nedařilo se ho najít.
Pidrísek je milé a velmi temperamentní koťátko, které má rádo společnost dalších kočiček a dokonce i pejsků na hraní :-) Bez problémů používá kočičí záchůdek, má rád pozornost lidí, velmi hravý a dovádivý, ale když chcete klid, lehne si k vám a spinká v klíně nebo na břiše. Rád spinká v posteli :-)

29.10.09 odjel do Netolic ke skvělému manželskému páru do bytu k další kočičí kamarádce, kde má již spoustu hraček, prolejžačky přes skříně a další "vymoženosti" :-)

POPINKA

(depozitum sídliště Vltava České Budějovice)


2 měsíce stará černá kočička s bílým flíčkem na hrudníku byla odchycená v noci 23.10.09 z hustého křoví na sídlišti Vltava, kde od rána plakala. Byla velmi vyděšená a vůbec nechtěla spolupracovat, proto nám odchyt zabral někajou dobu.
Nyní se už vyhřívá v teple domova v jednom z našich depozit a je vidět, že je spokojená, pouze je smutná, že je sama.
Nevadí jí kočky ani psi, ale musí se na ní pomalinku, protože je stále vystrašená. I před člověkěm utíká, když má mžnost, ale když jí chytíte, hned začne vrnět, jak se jí líbí mazlení a nastavuje bříško.
Papá kapsičky a trošku i granulky, je velmi čistotná (neudělá nic mimo záchůdek) a chvilkami se snaží o kontakt, ale strach je zatím silnější. Byla by ráda, kdyby nebyla v novém domově sama a měla nějakého kočičího kamaráda nebo kamarádku. Lépe jí bude v bytě. Je odčervená.

27.10.09 odjela do rodiny do Srubce do baráčku se zahradou, kde bude mít za kamarády pejska, kočičku a koťátko Tiffany, kterou si noví páníčci adoptovali z našich depozit o týden dříve

CHLUMÍCI

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

VYDANÝ MOUROVATÝ KOCOUREK

 

Maminku šesti asi čtyřtýdenních koťátek přejelo auto a tak je hodní nálezci 28.9. přivezli k nám. Jsou to 4 holčičky - dvě černé a dvě černobílé a dva kocourci - černý a mourovatý.
Koťátka používají spolehlivě kočičí záchůdek, papají kotěcí konzervy, vařené kuřecí maso, jogurt a tvaroh. Granulky jim zatím nic neříkají.
Koťátka budou k předání přibližně začátkem listopadu.

25.10.09 odjel do nového domova mourovatý kocourek k dalšímu kamarádovi v Českých Budějovicích, který byl adoptovaný z našich depozit - kocourek Oliver.

OSKAR

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)


se potuloval od pátku 16.10. po areálu firmy EnvisonGem v Dolní ulici. V pondělí už se nenechal odradit a vběhl do kanceláře a dal všem na vědomí, že ven už nepůjde. Paní z firmy nám zavolala, jestli bychom si ho nemohli vzít, protože nenašli nikoho, kdo by se kocourka chtěl ujmout.
A tak je kocourek u nás. Byl zpočátku nedůvěřivý, syčel a vrčel, ale bylo na něm vidět, že by se moc rád mazlil. Po krátkém seznámení a rozkoukání se osmělil a je vidět, že mu mazlení dělá moc dobře. Papá granulky i konzervy a spolehlivě používá záchůdek.

25.10.09 odjel do nového domova do Českého Krumlova

CHLUMÍCI

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

VYDANÁ ČERNÁ KOČIČKA

 

Maminku šesti asi čtyřtýdenních koťátek přejelo auto a tak je hodní nálezci 28.9. přivezli k nám. Jsou to 4 holčičky - dvě černé a dvě černobílé a dva kocourci - černý a mourovatý.
Koťátka používají spolehlivě kočičí záchůdek, papají kotěcí konzervy, vařené kuřecí maso, jogurt a tvaroh. Granulky jim zatím nic neříkají.
Koťátka budou k předání přibližně začátkem listopadu.

23.10.09 odjela do nového domova černá kočička. Jela do rodinného domku u Českých Budějovic a má tam za kamarády 5 letého kocourka a přitoulané kotě.

INÉS

(depozitum sídliště Vltava České Budějovice)

 

KASTROVANÁ
2 roky stará bíločerná kočička byla nalezená začátkem září s ránou na ocásku a 13.9. byla přijata do jednoho z našich depozit. Ocásek je již zhojený.
Inés je velmi kontaktní a milá kočička, která bez problémů používá kočičí záchůdek, pěkně dlabe a vůbec jí nevadí společnost psů, ale ostatní kočičky v lásce nemá. Když je jiná kočka klidná, Inés vadit nebude, ale bláznivé kotě nesnese. Může být umístěná jak v bytě tak v domku se zahrádkou.

22.10.09 odjela do Humpolce ke staršímu páníčkovi do baráčku se zahradou, kterému zemřela kočička

TIFFANY

(
depozitum centrum České Budějovice)

 

Mazlivé koťátko dovezené z Vyššího Brodu. Ráda si hraje, dobře papá kapsičky a začíná jíst už i kotěcí granulky. Spolehlivě chodí na kočkolit. Má ráda společnost lidí a určitě by uvítala i společnost dalšího kočičího kamaráda na hraní. K umístění zatím pouze do bytu, koťátko by venku zimu nepřežilo.

18.10.09 odjela do nového domova do Srubce

PÍŠŤALKA

(depozitum centrum České Budějovice)

 

Píšťalku nám 21.9. přivezl syn  "chovatele", který kočky nekastruje a koťata střílí. Synovi se podařilo zachránit alespoň Píšťalku. Je jí asi 4 - 5 týdnů, sama papá kotěcí mlíčko a konzervy, chroupe i granulky. Na záchůdek se také snaží, je velice čistotná. Když je sama, zašne hned mňoukat a ječet a dožaduje se pozornosti. Jinak je to normální hravé kotě. Je 1x odčervena, ale vzhledem k tomu, že je silně začervená, musí se odčervit opakovaně.
K umístění bude vhodná asi za tři týdny - začátkem října.

17.10.09 odjela do nového domova do Prahy

SAURÁK

(depozitum Mladé u Českých Budějovic)

 

KASTROVANÝ

25.9. 09 nám přibyl do depozita bílomourovatý mladý kocour. Přivezla nám ho hodná paní, která ho vždy cestou z práce krmila na Lannově třídě v Českých Budějovicích. Protože se hned po příchodu schoval a protože je vykastrovaný, mysleli jsme si dlouho, že je to kočička. Dostal tedy jméno Saura, které mu pak zůstalo.
Je velice přítulný, vyžaduje mazlení a pozornost. Je to kamarád se smyslem pro humor a nenasyta, protože dlouho neměl co jíst. Protože byl vykastrovaný, myslíme si, že se buď ztratil, nebo ho lidé, u kterých žil, vyhodili. Byl zvyklý na volný pohyb venku.

13.10.09 odjel ke svým majitelům, kterým se ztratil již v červenci.

OLIVER

(depozitum Kaplice)

 

černý kocourek, asi 4 měsíce starý byl nalezený 3.10. na Rudolfově  u zasávky ČSAD. Je zvyklý být v bytě, spolehlivě používá záchůdek a papá granulky i konzervy. Je to mazlicí a hravé kotě.

 

11.10.09 odjel do nového domova k mladému páru do Českých Budějovic.

MAŠLINKA

(depozitum sídliště Vltava České Budějovice)

 

4.10.09 byla nalezená u DK Metropolu v Českých Budějovicůch asi 10 měsíců stará kočička s obojkem a mašličkou. Do 18.10. čekáme, zda se nepřihlásí majitel. Pokud si ji nevyzvedne, bude k adopci - samozřejmě je možné již nyní Mašlinku vidět a případně si ji zamluvit.
Mašlinka je spíše samotářka - společnost pejsků ani koček nemusí, ale zvyká si. V jídle není nijak vybíravá, je přítulná, temperamentní, čistotná, miluje lidskou přítomnost a bez ní je smutná. Určitě žila v bytě, protože se často chová jako pravá dáma :-)

 

8.10.09 odešla zpátky ke svým páníčkům v Českých Budějovicích

ALVINKA

 

(depozitum sídliště Vltava České Budějovice)

 

KASTROVANÁ
1.10.09 byla dovezena městskou policií kočička, která zůstala v nonstopu u nádraží a nechtěla pryč.
Alvinka je asi 2 roky stará hnědě mourovatá kočička. Velmi kontaktní a přítulná, čistotná, zvyklá na psy i kočky. Určitě jí bude lépe v bytě a to hlavně tam, kde bude mít často lidskou přítomnost, kterou velmi vyžaduje. Je vhodná i ke starším lidem, jelikož je velmi klidá.

4.10.09 odjela k nové paničce do bytu do Rožnova, která jí původně našla.

ZLATUŠKA

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

  

KASTROVANÁ
3-4 roky stará černozlatá želvovinová kočička ze hřbitova v Mladém. Po zranění a ztrátě koťátek se jí ujmuli hodní lidé a zajistili jí veterinární péči, takže nám jí předávali již zaléčenou 26.8.09
Zlatuška je moc milá mazlivá kočička, která hned po pohlazení začne příst a mazlit se. Spolehlivě chodí na záchůdek, chutnají jí granulky i konzervy. Měla svrab v uších, proto byl použit spot on Advocate, tudíž je i odčervena. Když jsme jí přivezli, byla moc smutná, stýskalo se jí po koťátkách.
27.8. k nám přibyla Stázinka a protože byla podobná Zlatušce, nechali jsme jí u ní. Zlatuška z ní je nadšená a pečlivě se o ní stará.

 

28.9.09 odjela do nového domova do Strakonic.

AMÁLKA

(depozitum Nové Hrady)

 

KASTROVANÁ, KOMPLETNĚ OČKOVANÁ
Amálka byla nalezena 11.5.2009 v zalepené krabici před útulkem. Kočička byla udržovaná, takže někomu patřila a stala se nepohodlnou.
Dne 17.8.2009 byla bohužel vrácena z adopce, v rodině se vyskytla alergie.
Amálka je asi rok stará kočička s nevýrazným mourováním, je velice milá, hodná, čistotná, velká mazlilka, při hlazení nastavuje bříško a čeká na drbání. Kočička v adopční rodině hodně přibrala, tak se momentálně snažíme, aby zhubla. Amálka v rodině respektuje přítomnost dalšího kočičího kamaráda a pejska.

22.9.2009 odešla Amálka do nového domova ke starším lidem do domečku u Suchdola nad Lužnicí.

STÁZIČKA

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

asi 10 týdenní želvovinová kočička, která se přidala u školky k jedné paní a šla za ní až domu.Paní si jí ale nemohla nechat a tak jsme si pro ni 27.8. dojeli.Protože měla blechy , byla nejdříve vykoupána  a odblešena pod pečlivým dozorem Zlatušky, která z ní nemohla odtrhnout oči.Měla i ušní svrab. proto byl i u ní použit spot on Advocate.Je to hravé a mazlivé kotě ,  které si někdy ani neumí vážit obětavé péče své adoptivní maminky Zlatušky. Spolehlivě chodí na záchůdek a má i zdravý apetit, takže jí chutná všechno - kotěcí granulky i konzervy.

 

20.9.09 odjela k nové mladé paničce do Českých Budějovic.

MICINA

BLEŠKA, EMILKA

(depozitum Mladé u Českých Budějovic)

 

Koťátka (dvě tříbarevné holčičky a  bíloumourovatý kocourek a mourovatý kocourek) s maminkou. Sami jedí, chodí na kočkolit.
Bleška - tříbarevná baculka, průbojná, chytrá. Brzy začala sama chodit na záchůdek a papat pevnou stravu.
Emilka - roztomilá tříbarevka, nejraději se mazlí a všechno pozoruje z povzdálí.


14.9.09 spolu odjela Bleška a Emilka do nového domova.

PAN FILUTKA

 

(depozitum sídliště Vltava České Budějovice)

 

KASTROVANÝ
asi 2 roky starý kříženec snad perské, britské modré a nevíme, jakých ještě plemen :-) Pan Filutka byl 14 dní v jímce u IGY, odkud ho 4.9.09 vylovila, po upozornění lidé,
městská policie. Ti ho dovezli do útulku s jasným rozhodnutí - kocourka utratit. Veterinářky se naštěstí slitovaly a tak kocourek, po spoustě injekcí, putoval do jednoho z našich depozit.
Má velkou chuť žít, je čistotný, zvyklý na ostatní kočky i psy. Je velký mazel, má rád česání, bez problémů se nechá ošetřit. Vhodný pouze do bytu, kde byl určitě zvyklý.
V den příjmu vážil 1,4 kg, tak ho snad dáme brzy do pořádku, jelikož je vidět, že to byl urostlý kocour.
K dispozici bude buď vážnému zodpovědnému zájemci nebo až po nabrání několika kilogramů.

 

13.9.09 odjel s mladou rodinou do nového domova do Jindřichova Hradce do baráčku se zahrádkou k dalšímu kocourkovi a ke kokříkovi.

 http://img4.rajce.idnes.cz/d0410/2/2865/2865722_1fd7a28e94db4f291627c85f3df67335/images/asmoulinkaa.JPG

ŠMOULINKA

 

(depozitum sídliště Vltava České Budějovice)

 

8.9.09 byla přijata 6 měsíců stará mourovatá kočička, která přišla velmi vystrašená a na všechno syčela, ale po hodině se uklidnila a snažila se se všemi kamarádit.

Šmoulinka je moc hodná, ale chvilku jí trvá, než se zžije v novém prostředí, může být venku i v bytě.

 

8.9.09 odjela do nové rodiny do Českých Budějovic, kde bude mít za společnost dvě kočičky a dva pejsky, tak držíme palce, ať jí to vyjde

Obrazek

BULISÁČEK

 

(depozitum sídliště Vltava České Budějovice)

 

KASTROVANÝ
asi 5 let starý černohnědý kocourek s bílou náprsenkou a tlapičkami byl přes týden vyhozený u mateřské školky u Družby v Českých Budějovicích. Po tři dny jsme ho chytali a 10.8. se nám zadařilo :-)
Po těle měl pohmožděniny, přední zoubky má vykopnuté a je vychrtlý. Rychle ho ale dáváme dohromady, tak bude brzy v pořádku.
Bulisáček je velmi přítulný a milý kocourek. V bytě je moc šikovný a velmi rychle se učí chodit na kočičí záchůdek. Pes v jednom bytě mu nevadí, ale kamarádit se s ním rozhodně nechce.
Bulisák je klidný, nenáročný a tichý.

 

8.9.09 odjel do nové rodiny v Českých Budějovicích do rodinného domu s pejskem.

MICINA

BLEŠKA, EMILKA, PAPOUŠEK, MOUSE

(depozitum Mladé u Českých Budějovic)

 

Koťátka (dvě tříbarevné holčičky a  bíloumourovatý kocourek a mourovatý kocourek) s maminkou. Sami jedí, chodí na kočkolit.
Papoušek - bílomourovatý kocourek, velký průzkumník - neztratí se. Je velmi kamarádský.
Mouse - mourovatý kocourek, maminčin mazlíček - když může, tak se přisaje.


31.8.09 kocourek Papoušek odjel do nového domova do Nových Hradů, kde  bude mít za kamaráda kocoura a pejska.

 

7.9.09 odjel kocourek Mouse do nového domova.

PRINCEZNA

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

19.8.2009 jsme přijali do našich depozit 3 měsíce staré mourovaté koťátko - holčičku, které zůstalo opuštěné po opilém majiteli, kterého odvezla policie. Na rozloučenou majitel udělil Princezně kopanec, proto špatně chodila na levou přední nožičku, ale nyní je již v pořádku.


23.8.09 odjela do nového domova do Příbrami.

Obrazek

BĚLINKA

(depozitum Nové Hrady)

 

KASTROVANÁ
3 roky stará bílá kočička s tříbarevným ocáskem a zrzavou skvrnkou na hlavičce byla nalezena 5.7. mladou rodinou, když žalostně mňoukala na jejich zahradě. Kočička byla silně podviživená, neudržela rovnováhu a přepadávala na pravou stranu. Podezření veterináře na neurologickou poruchu se snad nepotvrdí, kočička se v naší péči zlepšila, normálně chodí, jen jí ještě někdy trochu "ujede zadeček", když honem pospíchá se přivítat. Byla zaléčena antibiotiky a v současné době bere Prednison. Při kontrole krve byly zjištěny vyšší hodnoty jaterních testů, což by mohl být následek hladovění. Nyní dostává kvalitní granule, kuřecí maso a Caloped, aby nabrala sílu.

Je to velice milá mazlivá kočička, která hned při prvním pohlazení začne příst. Je možné, že se někomu ztratila, protože jinak vypadá udržovaná, má krásný bílý kožíšek a ouška čistá, bez svrabu a ihned začala používat kočičí záchůdek.

 

22.8.2009 odjela do nového domova v Borovanech, k šarmantní starší paní.

Obrazek

 ŤAPIČKA

 

(depozitum Mokré u Českých Budějovic)

 

V sobotu 1.8.2009 byla ve večerních hodinách v obci Mokré u Českých Budějovic nalezena asi tříměsiční kočička. Kočička je celá černá, drobná, byla naočkována, odčervena a prošla veterinární kontrolou ,je v pořádku, má čistou srst i uši , byl jí vystaven očkovací průkaz. Jí granule i konzervy, vzorově používá kočičí záchod. Je přítulná, mazlivá a hodně hravá. K ostatním kočkám bez problémů.


20.8.09 se Ťapička ztratila :o(

Obrazek

PÉŤA

 

(depozitum Mladé u Českých Budějovic)

 

Asi šestitýdenní kocourek nalezený 28.6. 2009 ve Vrátě - vyběhl z křoví a volal o pomoc. Podvyživený. Bude odčerven.


11.8.09 odjel do nové rodiny na Srubec na zahrádku

Obrazek

LEJLA

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

je asi tříměsíční bílomourka, mazlivá, hravá a plná energie jako správné zdravé kotě. Je zvyklá na společnost koček, menšího psa a na chození ven na zahrádku. V jídle není vybíravá, jí kotěcí granulky i konzervy a občas ochutná i z misky dospělých koček. Pečlivě používá kočičí záchod. Je odčervena přípravkem Advocate.

6.8.09 odcestovala  s paničkou do Vrábče k podobně starému nalezenému kotěti a několika starším kočkám. Na týrání tam bude mít i starého pejska :-)

KOŤÁTKA

 

(depozitum Týn nad Vltavou)

 

cca 4 týdenní koťátka (2 kluci a 2 holčičky), někdo přinesl v pátek na veterinu.
Koťátka jsou v našem depozitu v náhradní péči, velice rychle začala používat záchůdek a jsou stále při chuti. Zatím dostávají sunar a kotěcí granulky a kapsičky, které jim moc chutnají. K odběru budou v druhé polovině července. Budou odčervena.

během července se oba kocourci umístili v Týně nad Vltavou a obě kočičky bohužel zemřely na virózu :-(

PETRUŠKA(depozitum Mladé u Českých Budějovic)

 

asi čtyřtýdenní kotě. V Týně nad Vltavou jí auto přejelo maminku a sourozence. 

17. 7. 09 si pro ni přijela kočkomilka ze Strakonic.

CHIP

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

KASTROVANÝ
asi 8 měsíční černý kocourek. Potloukal se po lokomotivním depu, kde se ho nakonec ujala hodná paní. Donesla ho k veterináři, kde mu bylo odstraněno velké množství klíšťat, poté byl zaléčen antibiotiky, odčerven a naočkován. Protože už ho nemohla mít déle v kanceláři, obrátila se na nás. Kocourek je kontaktní, mazlivý a hodně upovídaný. Byl by raději v domku se zahrádkou, kde by se mohl proběhnout, protože venku vyrůstal. Není vhodný k jiným kočkám, jelikož se v jejich přítomnosti projevuje dominantně.

30.6.09 odjel do nového domova k Horní Plané

 

PIKAČU

 

(depozitum Mladé u Českých Budějovic)

 

Černé koťátko křížené s britskou modrou z Týna nad Vltavou hledá nový domov a milujícího člověka. "Majitel" s ním chtěl praštit o zem. Asi dva měsíce stará holčička.

 

26.6. 2009 si pro ni přijela rodina z Čejkovic u Českých Budějovic.

MAZLÍK

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

KASTROVANÝ
byl odchycen městskou policií. Je to velký statný sebevědomý kocour mour, který budí respekt, ale je to hlavně veliký mazel, který si nadšeně užívá hlazení a drbání. U něj platí doslovně: jak k jídlu, tak k dílu. Dělá všechno naplno, jak se rád mazlí, tak rád i papá a pokud je toho hodně, tak je to nejlepší. I když se teď nějaký čas protloukal venku sám, byl dříve asi domácím mazlíčkem. Byl by raději v domku se zahrádkou, aby se mohl venku proběhnout.

25.5.09 odjel do nového domova na Hosín

TOM

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

KASTROVANÝ

desetiměsíční kocourek, zvyklý doma i venku, může být se psem, dominantní - nejlépe jako jediná kočka v domácnosti.

9.5.2009 odcestoval Tom k Jindřichovu Hradci

ŠUPINA

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

KASTROVANÁ
asi tříletá černobílá drobná kočička. Ráda se mazlí ale jen když si sama přijde, pokud jí budete nutit násilně, škrábe. Je zvyklá na granulky i konzervy, naučená na kočkolit. Může být v bytě ale i v domku se zahrádkou. Je to maminka Mici.

7.5.09 odešla Šupina do nového domova v Českých Budějovicích

JIM

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

přišel k nám 17.4.2009. Je to asi 8 měsíců starý krásně vybarvený kocourek - mramorovaný. Je to správný kocouří kluk, který je trochu "oprsklý". Nikoho se nebojí, ke každému běží pro pohlazení a pomazlení, které si náležitě užívá. Dobře papá a pečlivě používá záchůdek a je dost upovídaný. Není kastrovaný a zatím ani očkovaný. Se psy po bližším seznámení nemá problémy. Dříve asi nosil obojek, protože má ještě trochu zřetelné "ošoupané " chlupy kolem krku.

25.4.09 odjel do nové rodiny do Příbrami

ZRZÍK

 

(depozitum Srubec)

 

KASTROVANÝ
dvouletý dorbný kocourek se dlouho potuloval v části Českých Budějovic, kde ho krmila hodná slečna. Zrzík je velmi hodný a mazlivý, ale z počátku je plašší. Může být v rodině.

20.4.09 zůstal u "depozitní tety ", protože si ho oblíbil její vnuk :o)

ČERT

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

KASTROVANÝ
přišel k nám s kočičkou Šupinou a Mici 14.4.2009. Asi 1,5 roku starý, polodlouhosrstý mramorovaný, čistotný a mírně podvyživený kocourek.

19.4.09 našel nový domov v Českých Budějovicích

 

MICI

 

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

narodila se v září 2008 kočičce Šupině. Je to veselé a hravé kotě, správná puberťačka s černobílým kožíškem, nahoře černá a dole bílá. Chutnají jí granulky i konzervy, bez problémů používá kočkolit. Může být stejně jako její maminka v bytě i v domku se zahrádkou.Pokud by mohla jít do nového domova s maminkou, bylo by to super ale není to podmínkou.

18.4.09 odjela do Tábora

CÉZAR

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

půlroční kocourek polodlouhosrstý čokoládové barvy, mazlivý, z počátku trochu plašší. Zvyklý v bytě, chodí na kočkolit, jí granulky i konzervy. Bojí se psů. Majitelka ho měla v podnájmu, kde byl zákaz chovu zvířat, proto se ho musela vzdát.

27.3.09 odjel do nového domova k hodnému pánovi s dcerou

 

ČERT

 

(depozitum Mokré)

 

KASTROVANÝ
3 roky starý černý kastrovaný kocourek byl odložený majitelem. Čert je krásný, veliký, velký mazel a miláček. Hned při příchodu se se mnou začal mazlíkovat. Není dlouhosrstý, ale hodně huňatý a je zvyklý pouze doma. Váží 4,5 kg, je očkovaný a odčervený. Hledáme pro něj nové hodné páníčky.

26.3.09 se rozhodla externí panička, že si Čerta nechá, protože se do něj zamilovala celá rodina :-)

 

LIBUŠKA

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

KASTROVANÁ
černá mladá kočička, mazlivá, povídavá. Jí granulky a chutnají jí i kapsičky. Spolehlivě chodí na záchůdek. Z počátku je nedůvěřivá, ale rychle si zvykne. Není vhodná k malým dětem. Chybí jí část ocásku.

21.3.09 odjela do Suchého Vrbného v Českých Budějovicích do nového domova

MICINA

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

KASTROVANÁ
roční bílomourovatá kočička byla odchycená u útulku a okamžitě vykastrovaná. Při kastraci byl v bříšku nalezený nádor, který byl okamžitě odstraněn. Nádor byl důvod, proč byla Micina tak hubená a olysalá. Díky skvělé péči Verči, která jí u sebe má se Micina spravila, ale bohužel není vhodná k adopci do rodiny, jelikož je stále velmi plachá. Vhodná pouze na statek nabo do kravína (příchod leden 09)

21.2.09 jsem Micinu odvezla do kravína do Strmilova, kde je několik dalších kočiček, dostatek krmení a teplá místnost na přespání

ŽUŽU

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

černá, asi půlroční kočička s oranžovýma očima, zvyklá v bytě, spolehlivě používá záchůdek, papá granulky i konzervy. Je to velice společenská, hravá a miloučká kočička plná energie vhodná i k dětem. V novém domově by uvítala nějakého kočičího společníka, případně i menšího psa. V noci je zvyklá spát v posteli na polštáři.

6.1.08 odjela k novému páníčkovi do Českých Budějovic, kde bude mít dalšího kočičího kamaráda.

BÍBA

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

asi 3-4 měsíce stará kočička byla 5.11. nalezená u útulku a byla velmi vystrašená. Stále se trochu bojí, syčí na mě, ale když jí chytím a začnu hladit, tak za chvilku začne příst a hlazení si užívá. Jenže za chvíli si vzpomene, že se vlastně bojí a odplíží se ode mě. Když ji chytám, tak jen syčí, nijak jinak se nebrání. Když je v přítomnosti jiné kočičky, tolik se nebojí, ale druhá kočka musí být klidná, jelikož Bíba se nechá terorizovat, nebrání se. S ní to bude asi opravdu na delší dobu.

28.12.08 odjela do nového domova v Českých Budějovicích k moc hodné pani, která má již několik koček. Bíba se jí při prvním setkání doslova vrhla kolem krku :o)

 ŽANETKA
 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

14.11. odpoledne nalezli lidé sraženou kočičku na silnici, tak neváhali, naložili jí a jeli k našemu veterináři. Kočička má zlomenou pánev, ale klid vše vyléčí. Je hodná a milá. I když je momentálně v léčení, již nyní jí nabízíme novým majitelům.
NOVÉ INFORMACE ZE DNE 18.11. - Asi 2-3 měsíční kočička. Velice milá a mazlivá přadlenka. Jí granulky i konzervy. Pečlivě chodí na záchůdek. Je to moc příjemná, velice čistotná a zajímavě zbarvená. Je to bílomourka se zrzavými flíčky a kalhotkami na zadních nožkách. Podle veterinářky nebude mít po úrazu žádné následky. Oproti pátku (14.11.) už je na tom lépe, normálně chodí, jen když si sedá, lehá nebo vstává, tak jí to trvá déle - asi jí to ještě bolí.

15.12.08 odjela Žanetka do nového domova.

FILUTKA A KMÍNEK

 

(depozitum Poněšice)

 

necelé dva měsíce stará koťátka byla vyhozena u útulku. Z počátku jsou velmi plachá, ale když se chytí do náruče, tak se s přemlouváním nechají chovat a mazlit, ale potřebují trochu času.

7.12.08 se oba umístili do nových rodin

BŘÍZEK

 

(depozitum Poněšice)

 

necelý dva měsíce starý kocourek byl vyhozený u útulku. Je moc hodný, ale nechce být vůbec sám - pláče. Jakmile je u člověka tiše a spokojeně přede. Je černý s tmavě hnědým stínováním.

Hned 21.11.08 si pro něj přijela nová rodina, která měla nakoupeno úplně vše pro koťátka a byli z něj všichni nadšení :o)

EMILKA

 

(depozitum Rudolfov u Českých Budějovic)

 

Drobná černá okatá kočička. Chybí jí levá zadní tlapička. Přestože to není čerstvý úraz, hůře chodí. Záchůdek používá spolehlivě. Má ráda granulky i konzervy. Je to jemná nenáročná kočička, která se ráda mazlí a je spokojená v lidské společnosti, ale není nijak vlezlá. Byla by vhodná i ke starším lidem, jako příjemná společnice. Je čerstvě kastrovaná - 30.10.2008. Na poslední fotečce je vidět, že má levou zadní nožičkou pouze po kolínko.

9.11.08 našla nový domov u starší paní. Obě si okamžitě padli do oka a mají se moc rády :o)

BRINA 

(bydlela přímo v psím v útulku)

 

asi 4 měsíce stará kočička se zvláštním zbarvením (na fotkách bohužel není vidět - šedá s prouýžky na ocásku). Brina je moc hodná, ale ještě se trochu bojí. Nemůže být tam, kde jsou psi, bojí se, ale kočičí společnost má ráda.

9.11.08 utekla z útulku a slehla se po ní zem :o(