Jdi na obsah Jdi na menu
 


NANYNKA

V květnu 2010 byla do depozita přijata březí kočička, která dostala jméno Barborka. Žila v malé obci, kde jí hrozilo otrávení zlými lidmi. Naštěstí se o ni postaral moc hodný manželský pár a Barborka se nastěhovala do depozita v Týně nad Vltavou, kde se jí dostala veškerá péče, zázemí, aby mohla v klidu porodit. 21. května 2010 přišla na svět čtyři krásná koťátka, jedním z nich byla kočičí slečna Nanynka. 

Vše probíhalo naprosto normálně a Nanynka rostla do krásy. Usmálo se na ní veliké štěstí, našla se panička, která si jí zamilovala a chtěla jí, po odstavení od kočičí mamky, adoptovat. Bohužel, Nanynka i ostatní sourozenci onemocněli, všichni byli převezeni k veterináři a ihned se zahájila léčba. Nanynka ze všech sourozenců byla nejmenší a tudíž proti nemoci nejslabší. Pan doktor, velmi přesně odhadl, že má nejmenší šanci na uzdravení. I přes všechny léky, pasty a hlavně velkou péči depozitní tety Romany, která jí přikrmovala, aby měla sílu bojovat, opečovávala jí a ani v noci z ní oči nespustila, Nanynka svůj boj o život prohrála. Zemřela v noci 13. července 2010.
Všem nám je moc líto, že to takhle dopadlo a strašně moc děkujeme depozitní tetě Romče, která Nanynce věnovala hodně péče a lásky. I když je pro ní těžká každá ztráta kočičího prcka, věříme, že to špatné rychle překoná a ostatní kočičky v depozitu jí nenechají smutnit. Jí i ostatním marodům držíme pěstičky ♥♥